Siódmiak triumfuje w Biegu Trzech Króli

IMG_5586W sobotę 6 stycznia w Koszalinie odbył się tradycyjny Bieg Trzech Króli. W zawodach brało udział 231 zawodników, a najszybszym okazał się Igor Siódmiak ze Szczecinka.

Siódmiak do samego końca nie mógłbyć pewny zwycięstwa. Do samego końca o triumf walczyli, również Norbert Jefimczyk z Demnicy oraz Mariusz Borychowski z Kobylnicy. Siódmiak uzyskał czas 16’50”, drugi na mecie Jefimczyk tracił do triumatora zaledwie 4 sekundy, zaś Borychowski uzyskał czas 17’00”. Tuż za podium uplasował się reprezentant Koszalina – Adrian Kępka, który biueg ukończył z czasem 17’26”.

Najszybszą kobietą okazała się Marlena Borychowska z Kobylnicy., która dystans 5 km ukończyła z czasem 20’23”. Drugą lokatę wywalczyła Julia Szubert z Ustrona Morskiego z czasem 22’37”. Podium uzupełniła koszalinianka Martyna Chodor z czasem 23’07”.

Bieg odbył się w ramach Jamneńskiego Tour’u Biegowego. Już 11 lutego odbędzie się trzeci i zarazem ostatni bieg w ramach cyklu. W lutym biegacze ścigać się będą w Biegu Walentynkowym.

Warto wspomnieć, że już 14 stycznia odbędzie się charytatywna impreza – Leśna Piątka WOŚP. Start o godzinie 12:00. Miejsce startu oczywiśćie przy parkingu na ul. Rolnej w Koszalinie.

[Best_Wordpress_Gallery id=”156″ gal_title=”Bieg III Króli – Jamneński Tour Biegowy”]