Bałtyk gromi

baltyk-koszalinLider piłkarskiej czwartej ligi nie zwalnia tempa. Bałtyk Koszalin w meczu rozegranym w Darłowie pokonał MKP Szczecinek 5:1. Trzy bramki dla koszalinian zdobył Michał Czenko.
W pierwszej połowie Bałtyk zdołał zdobyć tylko jednego gola. Natomiast po zmianie stron Michał Czenko zaimponował skutecznością. W zaledwie 20 minut napastnik koszalinian zdobył hat-tricka. Podopieczni Mariusza Lenartowicza dołożyli jeszcze jednego gola. Na uwagę zasługuje, również precyzja Bartłomieja Putno, który asystował przy wszystkich bramkach koszalinian.

Oprócz Michała Czenko na listę strzelców wpisał się, również Paweł Łysiak. Piąta bramka dla Bałtyku została zaliczona jako samobójcza. Zespół z ul. Andersa wygrał ważne spotkanie 5:1.

Kolejny mecz Bałtyk zagra 31 marca w Wolinie z miejscową Vinetą.