Bałtyk Koszalin awansował do III ligi

baltyk-koszalin

W pięknym stylu dopełnili formalności piłkarze Bałtyku Koszalin. Bałtyk rozgromił 9:1 (2:1) Regę Trzebiatów i na sześć kolejek przed końcem sezonu zapewnił sobie awans do III ligi.


bramki dla Bałtyku zdobyli:
Paweł Łysiak x3, Bartłomiej Putno x2, Patryk Jachemek, Kamil Lichmański, Maciej Gregorek i Dawid Biergiel.

Bałtyk Koszalin awans wywalczył własnymi zawodnikami. 90% piłkarzy to koszalińscy wychowankowie, którzy przeszli cały cykl szkolenia w Bałtyku. Chłopaki w każdym meczu dają z siebie maksimum możliwości. Grają z sercem, chcą grać i wygrywać dla Bałtyku Koszalin.

Władze Bałtyku wierzą, że świetna gra i postawa zaowocuje sukcesami w III lidze. Lidze o wiele trudniejszej niż ta, którą opuszczali dwa lata temu. Z każdym treningiem, z każdym dniem, każdym miesiącem, Bałtyk jest lepszą drużyną. Przyszłość przed tymi młodymi zawodnikami. Radość jaką okazali dzisiaj po końcowym gwizdku, świadczy o tym jak bardzo chcieli zrekompensować swoim fanom przeżyty dramat na koniec ubiegłego sezonu (red. przegrany awans w końcówce sezonu.

Jeszcze raz, od wszystkich sympatyków Bałtyku Koszalin, serdeczne dzięki dla zawodników, dzięki dla trenera Mariusza Lenartowicza, który nigdy nie zwątpił w tę młodą grupę piłkarzy.

 

Dodaj komentarz