Bałtyk powalczy z Wdą Świecie

260918_IMI_IMG_4187

Bałtyk po odpadnięciu z krajowego pucharu powraca na boiska trzeciej ligi. W niedzielę 30 września na własnym stadionie koszalinianie zmierzą się ze Świtem Skolwin.


W ostatnich tygodniach Wda zremisowała trzy kolejne spotkania: 2:2 ze Świtem Skolwin, bezbramkowo z Jarotą Jarocin i 2:2 z Kotwicą Kołobrzeg. Kolejne dwa spotkania to porażki 0:5 z Radunią Stężyca oraz 0:2 z Bałtykiem Gdynia.

Bałtyk Koszalin w pięciu ostatnich ligowych spotkaniach zremisował 2:2 z Pogonią II Szczecin, po walce przegrał 2:3 Chemikiem Bydgoszcz. W kolejnym meczu Bałtyk znowu musiał uznać wyższość rywala 1:3 z Górnikiem Konin W siódmej kolejce koszalinianie odnieśli pierwsze ligowe zwycięstwo 2:1 z Wierzycą Pelplin. W ostatniej kolejce zespół Mariusza Lenartowicza przegrał 0:1 ze Świtem Skolwin. Dodajmy, że w minioną środę Bałtyk po ambitnej walce pożegnał się z Pucharem Polski, w Koszalinie gospodarze przegrali po dogrywce z Rozwojem Katowice 1:3.

Po ośmiu kolejkach trzeciej ligi Wda Świecie z siedmioma punktami na koncie zajmuje czternastą lokatę. Bałtyk Koszalin z pięcioma oczkami zajmuje odległe siedemnaste miejsce.

Spotkanie zaplanowano na niedzielę 30 września. Początek o godzinie 14:00 na stadionie przy ul. Andersa w Koszalinie.