Koszalinianie chcą pokonać imiennika z Gdyni

IMG_8214

W sobotę 20 października w Gdyni zmierzą się dwa Bałtyki. Zdecydowanie lepiej radzą sobie w trwającym sezonie zawodnicy z Trójmiasta, ale koszalinianie, również kilka razy pokazali, że potrafią grać w piłkę. Zapowiada się ciekawe spotkanie.


Bałtyk Gdynia w ostatnich tygodniach zremisował bezbramkowo ze Świtem Skolwin, pokonał Wdę Świecie 2:0, kołobrzeską Kotwicę 4:2, uległ Raduni Stężyca 0:2. W ostatniej kolejce Bałtyk rozbił Jarotę Jarocin 4:0.

Koszaliński Bałtyk w ostatnich tygodniach pokonał 2:1 Wierzycę Pelplin, uległ 0:1 Świtowi Skolwin, wygrał 3:2 z Wdą Świecie, zremisował 1:1 z Kotwicą Kołobrzeg. Ostatnie ligowe starcie Bałtyk przegrał 2:5, chociaż do przerwy prowadził 2:0 z Radunią Stężyca.

Po 11 kolejkach Bałtyk z Gdyni zajmuje szóstą pozycję z 23 punktami na koncie. Koszaliński Bałtyk zajmuje 13 lokatę z 9 punktami na koncie.

Najskuteczniejszym piłkarzem zespołu z Trójmiasta jest Adam Duda, który zdobył dotychczas sześć bramek. W koszalińskim zespole najskuteczniejszy Paweł Łysiak ma na swoim koncie 4 trafienia.

Spotkanie rozpocznie się w sobotę 20 października o godzinie 17:00 na stadionie Narodowym do Rugby w Gdyni