Gwardia remisuje z beniaminkiem

Piłkarze Gwardii Koszalin zremisowali z Nielbą Wągrowiec 2:2. Bramki dla koszalinian zdobywali Mateusz Piotrowski i Sebastian Ginter.

Zespół z Wągrowca prowadził już od 3 minuty, po trafieniu z 11 metrów Rafała Leśniewskiego. Tuż przed przerwą do remisu doprowadził Mateusz Piotrowski. Po zmianie stron Leśniewski ponownie dał prowadzenie Nielbie. W 70 minucie na 2:2 trafił Sebastian Ginter. Więcej bramek, w tym spotkaniu już nie padło.

Po dwóch kolejkach Gwardia z 1 punktem zajmuje trzynastą lokatę. Natomiast Nielba z taką samą ilością punktów jest obecnie dwunasta.

W najbliższym tygodniu Gwardię czekają dwa spotkania 15 sierpnia w Nowym Stawie z Gromem. Natomiast 18 sierpnia w Koszalinie zespół Łukasza Drożdżala zmierzy się z Kotwicą Kołobrzeg, początek spotkania o godzinie 17:00.