III liga: Bałtyk Koszalin- Pogoń II Szczecin 1:2 (0:1)

Piłkarze Bałtyku Koszalin przegrali na własnym boisku z Pogonią II Szczecin 1:2 w ramach czwartej kolejki trzeciej ligi. Jedynego gola dla gospodarzy w 88 minucie zdobył z rzutu karnego zdobył Włodarczyk

W 10 minucie gry Kacper Kozłowski szukał podania wzdłuż bramki, a piłkę lecącą w w polu karnym niefortunnie do siatki skierował Szymon Waleński. Spotkanie było wyrównane, ale to goście posiadali częściej futbolówkę.

Po zmianie stron odważniej zaczęli grać gospodarze, ale nie potrafili tego wykorzystać. W 78 minucie Adrian Benedyczak wykorzystał rzut karny i praktycznie było już po meczu.

Podopieczni Mariusza Lenartowicza zdołali zdobyć kontaktową bramkę w 88 minucie, gdy rzut karny na bramkę zamienił Łukasz Włodarczyk. Spotkanie zakończyło się wygraną Pogoni II Szczecin 2:1.