Sklep Polski MKK Gniezno – Żak Koszalin 77:74 (17:19, 19:16, 32:19, 9:20)

Koszaliński Żak po zaciętej walce przegrał w swoim premierowym meczu w drugiej lidze. W Gnieźnie podopieczni Jacka Imiołka przegrali ze Sklep Polski MKK 74:77. Najskuteczniejszym graczem Żaka był Paweł Lasota zdobywca 20 punktów. W drużynie gospodarzy 24 punkty zdobył Michał Szydłowski.

Już pierwsza kwarta pokazała, że debiutujący w drugiej lidze żak łatwo skóry nie sprzeda. Po 10 minutach koszalinianie prowadzili 19:17. W drugiej kwarcie gospodarze zdołali wyjść na jednopunktowe prowadzenie 36:35.

W trzeciej odsłonie gry gnieźnianie pokazali się od znacznie lepszej strony, wychodząc na prowadzenie 68:54.

Ostatecznie jednak koszalinianom udało się zniwelować straty w ostatniej kwarcie. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gnieźnian 77:74.