III liga: Gwardia Koszalin – Unia Janikowo 1:6 (0:3)

Podopieczni Łukasza Drożdżala zostali rozbici na własnym boisku przez Unię Janikowo 1:6. Hat-trickiem popisał się Przemysław Kędziora, a jedynego gola dla Gwardii zdobył Aleks Silski.

Gwardia bardzo szybko ruszyła do ataku i już w pierwszej minucie wywalczyła rzut rożny. W pierwszym kwadransie dwie próby zmarnował jeszcze Naka. Niedługo później rozpoczęła się strzelanina w wykonaniu piłkarzy z Janikowa.

W 16 minucie strzałem z rzutu wolnego z ok. 25 metrów Goździk uderzył w środek bramki, futbolówka odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki.

Cztery minuty później było już 0:2, kilka podań i na piątym metrze Konieczny pakuje piłkę do bramki obok bezradnego Skoczyka.

W 33 minucie kolejne trafienie, tym razem Kędziora z ostrego konta huknął nad bramkarzem Gwardii. Wówczas było 0:3 dla Unii Janikowo. W pierwszej połowie bramki już nie padły.

Zdjęcia / fot. Aleks Fotografia

Zdjęcia / fot. Jacek Imiołek

Po zmianie stron dość szybko padł kolejny gol dla Unii. Ponownie do siatki trafił Kędziora. W 58 minucie arbiter podyktował rzut karny dla gości. Strzałem z 11 metrów hat-tricka skompletował Przemysław Kędziora. W 67 minucie na 0:6 podwyższył Gracjan Goździk.

Gwardii udało się odpowiedzieć bramką Aleksa Silskiego w 70 minucie.

W końcowych 20 minutach rywalizacji oba zespoły nie zmieniły wyniku. Ostatecznie Unia Janikowo wygrała z Gwardią Koszalin 6:1.