Superliga: Młyny Stoisław Koszalin – MKS Perła Lublin 19:31 (9:12)

W miniony czwartek 31 października szczypiornistki Młyny Stoisław Koszalin przegrały z mistrzyniami Polski z MKS-u Perła Lublin 19:31. Przyjezdne do zwycięstwa poprowadziła Gęga, która rzuciła 9 bramek.

Zespół z Lublina szybko wyszedł na prowadzenie 2:0. Niedługo później gospodyniom po trafieniach Anny Mączki i Iuliii Andriichiuk udało się doprowadzić do wyrównania. Koszalinianki w pierwszej połowie prowadziły wyrównany pojedynek. Dopiero w końcówce tej części gry MKS Perła zdołał odskoczyć na trzy bramki. Po 30 minutach gry było 12:9 dla Lublina.

Po zmianie stron w zaledwie pięć minut podopieczne Izabelii Puchacz prowadziły już 16:11. Gospodynie zdołały jeszcze się podnieść i w 41 minucie strata Koszalina wynosiła zaledwie jedno trafienie.

Niestety z każdą upływającą minutą przewaga MKS-u systematycznie rosła. Ostatecznie MKS Perła wygrała 31:19.