III liga: Gwardia Koszalin – Sokół Kleczew 2:1 (1:1)

Gwardia Koszalin odniosła czwarte ligowe zwycięstwo. W meczu 15 kolejki zespół Łukasza Drożdżala pokonał Sokół Kleczew 2:1. Bramkę na wagę trzech punktów w 90 minucie zdobył Cezary Bać.

Spotkanie rozpoczęło się szczęśliwie dla gości, którzy w 8 minucie objęli prowadzenie. Gwardia do remisu doprowadziła w 45 minucie, wówczas na listę strzelców wpisał się Mateusz Piotrowski.

Na kolejnego gola musieliśmy czekać na doliczony czas drugiej połowy, gdy piłkę do siatki skierował Cezary Bać. Ostatecznie koszalinianie wygrali 2:1. Trzy punkty pozwolą Gwardii oddalić się od strefy spadkowej.

W 16 kolejce Gwardia Koszalin zmierzy się z Radunią Stężyca. Spotkanie zaplanowano na 10 listopada, poczatek rywalizacji o godzinie 13:00.