Juniorki: KU AZS Politechnika Koszalińska – MKS KUSY Szczecin 26:29

Juniorki z KU AZS Politechnika Koszalińska przegrały przed własną publicznością z MKS Kusy Szczecin 26:29. W drużynie gości najskuteczniejsza Wiktoria Stefaniak rzuciła 12 bramek, zaś w drużynie gospodyń Gabriela Haric rzuciła 9 trafień.

Spotkanie w pierwszej połowie było wyrównane, a zespoły na przerwę schodziły z wynikiem 12:13 dla Kusego Szczecin. Po zmianie stron już w 41 minucie akademiczki traciły do swoich rywalek sześć trafień – 14:20 i było niemal pewne, że trzy punkty trafią na konto Kusego. Gospodynie zdołały jeszcze nawiązać walkę i na sześć minut przed końcem spotkania KU AZS Politechnika przegrywała 24:25. Ostatnie słowo należało jednak do gości, którzy wygrali ostatecznie 29:26.

Po trzech kolejkach liderem rozgrywek jest Kusy Szczecin, który z kompletem punktów przewodzi w stawce. Druga lokata należy do KU AZS Politechnika Koszalińska. W lidze występują zaledwie trzy zespoły, a tabelę zamyka MKS CKS SMS Szczecin z zerowym dorobkiem punktowym.