II liga: Gwardia Koszalin – Jurand Ciechanów 31:32 (17:17)

Piątej porażki z rzędu doznali szczypiorniści Gwardii Koszalin. W meczu 7 kolejki II ligi lepsi od koszalinian okazali się piłkarze Juranda Ciechanów, którzy wygrali 32:31.

Od początku, mecz nie układał się po myśli szkoleniowca Piotra Stasiuka. Po 12 minutach rywalizacji Jurand prowadził 9:8. W 28. minucie Gwardia objęła prowadzenie 17:16, ale na przerwę schodzili przy remisie 17:17.

Druga połowa rozpoczęła się znakomicie dla gospodarzy, którzy już w 35 minucie prowadzili 22:18. Koszalinianie nie zamierzali przestać i kwadrans przed końcem prowadzili już 28:21. Ostatni kwadrans był bardzo słaby w wykonaniu Gwardii, której zawodnicy zdołali zdobyć zaledwie trzy bramki. Goście natomiast wykorzystali rozluźnienie rywala i wypunktowali go. Ostatecznie zespół Piotra Stasiuka przegrał 31:32.