III liga: Unia Janikowo – Bałtyk Koszalin 6:1 (2:0)

Po tym, jak w zeszłym tygodniu podopieczni trenera Mariusza Lenartowicza dostali lekcję futbolu od Świtu Szczecin, tym razem bezlitosna dla Bałtyku okazała się Unia Janikowo.

Worek z bramkami w 9 minucie otworzył Adam Konieczny. Na drugiego gola czekaliśmy do 33 minucie, Unia wyszła z kontrą, piłkę zagrywaną wzdłuż bramki Oskara Pogorzelca do własnej bramki skierował Fabian Walaszczyk. Do przerwy koszalinianie przegrywali już 2:0.

W 60 minucie na przewagę gospodarzy podwyższył Mikołaj Gibas. Niedługo później rzut karny na bramkę zamienił Maciej Gregorek. W ostatnich 10 minutach rywalizacji gospodarze zdobyli kolejne trzy bramki. W 82. minucie Unia szybką kontrę wykorzystał Przemysław Kędziora. Dwie minuty później Paweł Mądrzejewski znakomicie uderzył z rzutu wolnego. W doliczonym czasie gry na 6:1 wynik spotkania ustalił Filip Jagielski.