PP KOZPN: Wieża Postomino – Gwardia Koszalin karne: 4:3 (1:1)

Gwardia Koszalin odpadła w 5 rundzie Pucharu Polski KOZPN. Podopieczni Łukasza Drożdząla po serii rzutów karnych przegrała z Wieżą Postomino 4:3. Po 90 minutach był remis 1:1, a jedynego gola dla Gwardii zdobył Damian Miętek.

Pierwsza bramka padła w 17 minucie, wówczas po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Wojciecha Wójcika, głową piłkę do siatki skierował Patryk Gronkiewicz. Gwardia zdołała doprowadzić do wyrównania w 39 minucie, po podaniu Aleksa Hendryka piłkę do siatki skierował Damian Miętek.

Po zmianie stron oba zespoły stwarzały sobie okazje m.in. Jeremiasz Grela, Keisuke Naka czy Piotr Sulima. Wieża miała swoje szanse do zdobycia bramki, po jednej z akcji gospodarzy z trudem interweniował Adrian Hartleb. Wynik nie uległ już zmianie. W rzutach karnych skuteczniejsi byli gracze Wieży Postomino i to oni awansowali do dalszej rundy.

Wieża Postomino – Gwardia Koszalin k – 4:3 (1:1,1:1)