III liga: Bałtyk Koszalin – Sokół Kleczew 1:2

Koszaliński Bałtyk od porażki 1:2 z Sokołem Kleczew rozpoczął rundę wiosenną w trzeciej lidze. Jedynego gola dla gospodarzy zdobył Jakub Forczański

W pierwszej połowie gra toczyła się głównie na połowie gospodarzy. Koszalinianie mogli prowadzić, ale doskonałej okazji nie wykorzystał Dawid Gruchała-Wesierski. Do przerwy bez bramek.

Druga połowa rozpoczęła się od trafienia dla Sokoła. Już w 50 minucie na listę strzelców wpisał się Maciej Adamczewski . Bałtyk błyskawicznie odpowiedział za sprawą Jakuba Forczmańskiego. W 78 minucie goście odzyskali prowadzenie, dzięki bramce Norberta Grzelaka. Wynik do końca nie uległ już zmianie.

W kolejnej kolejce koszalinianie zmierzą się z aktualnym wiceliderem Radunią Stężyca.

Bałtyk Koszalin – Sokół Kleczew 1:2 (0:0)

Bramki:
51′ Forczmański – 50′ Adamczewski, 78’Grzelak