III liga: Gwardia przegrywa, Bałtyk remisuje

W sobotę 1 sierpnia wystartował sezon 2020/2021 piłkarskiej trzeciej ligi, grupa II. Na inaugurację zespół Gwardii Koszalin przegrywa z Radunią Stężyca, zaś Bałtyk Koszalin podzielił się punktami z GKS-em Przodkowo.

Podopieczni Łukasza Drożdżala ulegli na własnym boisku 0:1 Raduni Stężyca. Jedynego gola w meczu zdobył w 38 minucie Juliusz Letniowski. Spotkanie zakończyło wygraną 1:0 Raduni Stężyca. Pomimo, że to goście byli niemal murowanym faworytem meczu, koszalinianie grając z pełnym poświęceniem nie oddali pola. Jeżeli trójkolorowi utrzymają takie tempo i podejście do gry mogą sprawić niejedną niespodziankę w lidze, czego sobie i zawodnikom serdecznie życzymy.

Bałtyk Koszalin grał w Przodkowie z miejscowym GKS-em. Oba zespoły nie zdołały zdobyć bramki. Po 90 minutach na tablicy widniał remis 0:0.