III liga: Gwardia Koszalin – GKS Przodkowo

Koszalińska Gwardia w trzeciej kolejce zmierzy się z GKS-em Przodkowo. Goście w bieżącym sezonie jeszcze nie poznali goryczy porażki. Czy podopieczni Łukasza Drożdżala potwierdzą formę z poprzedniego spotkania?

Zespół z Fałata 34 rozgrywki rozpoczął od porażki 0:1 z Radunią Stężyca. Druga kolejka to już zupełnie inna forma koszalinian. W Policach Gwardia rozbiła miejscowy Chemik 6:0, po bramkach Daniela Chyły (dwa trafienia), Mateusza Piotrowskiego, Jeremiasza Greli, Adama Grossa i Krystiana Krauze.

GKS Przodkowo w sezon zainaugurował remisem 0:0 z koszalińskim Bałtykiem. W drugiej serii spotkań GKS bez większych problemów ograł Unię Swarzęc 4:2, bramki dla Przodkowa zdobyli Paweł Czychowski, Mateusz Łuczak i Robert Wesołowski (dwie).

Po dwóch kolejkach z czterema punktami na koncie GKS Przodkowo zajmuje ósmą lokatę, zaś Gwardia z trzema wywalczonymi punktami jest dziewiąta.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 15 sierpnia. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 17:00. Miejscem spotkania będzie koszaliński stadion ZOS Gwardia, przy ul. Fałata 34.