III liga: Bałtyk Koszalin – Sokół Kleczew

W czwartej kolejce piłkarskiej trzeciej ligi koszaliński Bałtyk podejmować będzie Sokół Kleczew. Podopieczni Marusza Lenartowicza w ostatnim spotkaniu odnieśli pewne zwycięstwo, Sokół od dwóch spotkań jest nie pokonany. Kto będzie miał więcej powodów do radości, po sobotnim spotkaniu?

Goście w obecnym sezonie jeszcze nie wygrali. Rozgrywki Sokół rozpoczął wyjazdowej porażki 1:2 z Polonią Środa Wielkopolska. Następnie drużyna z Kleczewa zremisowała 1:1 z Pomorzaninem Toruń oraz bezbramkowo zremisowała z Bałtykiem Gdynia. Z dwóch trafionych bramek dla Sokoła w trwającym sezonie jedną zdobył Łukasz Zagdański, a druga wpadła po strzale samobójczym.

Koszalinianie sezon rozpoczęli od wyjazdowego bezbramkowego remisu z GKS-em Przodkowo. W drugiej kolejce zespół Mariusza Lenartowicza przegrał 3:4 z Bałtykiem Gdynia. Ostatnia kolejka przyniosła wygraną 3:0 z Unią Swarzędz. W trwającym sezonie bramki dla Bałtyku zdobyli dotychczas Dawid Gruchała-Węsierski, Bartłomiej Putno – obaj po dwie, Jakub Forczmański, Krystian Kąkol – obaj po jednej.

Po trzech kolejkach Sokół z dwoma punktami na koncie zajmuje 15 lokatę, zaś Bałtyk z czterema punktami zajmuje 10 pozycję.

Spotkanie zaplanowano na sobotę 22 sierpnia. Początek o godzinie 11:00 na stadionie przy ul. Andersa w Koszalinie.

 

Zabrania się kopiowania treści i zdjęć ze Sportowiec.info. Jesteś zainteresowany zdjęciem? Napisz: artur@sportowiec.info