III liga: Bałtyk Koszalin – Unia Janikowo 6:0 (4:0)

Podopieczni Mariusza Lenartowicza odnieśli wysokie zwycięstwo w meczu 6 kolejki piłkarskiej trzeciej ligi. Na własnym boisku Bałtyk rozgromił 6:0 Unię Janikowo.

Strzelanie w Koszalinie rozpoczął Jakub Forczmański już w 5 minucie. W 23 minucie wynik podwyższył Dawid Gruchała-Węsierski. Następnie w 30 i 40 minucie do siatki trafiał Bartłomiej Putno. Do przerwy Bałtyk prowadził, aż 4:0.

Po zmianie stron już w 47 minucie Dawid Gruchała-Węsierski podwyższył prowadzenie. Goście od 74 minuty grali w „10” po czerwonej kartce. W 78 minucie hat-tricka skompletował Dawid Gruchała-Węsierski. Ostatecznie Bałtyk wygrał 6:0 z Unią Janikowo.

Piłkarze z Koszalina poprawili sobie humory, po ostatniej porażce w derbach Koszalina 0:3 z Gwardią.

W meczu 7 kolejki Bałtyk zmierzy się na wyjeździe ze Świtem Skolwin.