III liga: Porażki koszalińskich drużyn.

W 8 kolejce spotkań piłkarskiej III ligi grupa II oba koszalińskie zespoły schodziły z boiska jako przegrani. Bałtyk przegrał 1:4 z Pogonią II, a Gwardia uległa 0:2 KP Starogard Gdański.

Pierwsi na boisko wybiegli podopieczni Mariusza Lenartowicza, którzy już od 16 minuty przegrywali, po trafieniu Bartosza Krzysztofka. Kolejne trafienia dla gości padły w końcówce pierwszej połowy, a do siatki trafili Michał Kwiecień oraz Krzysztofek. Po zmianie stron w 69 minucie bramkę dla Bałtyku zdobył Dawid Gruchała-Węsierski. Ostatnie trafienie w spotkaniu padło w 89 minucie, gdy hat-tricka skompletował Bartosz Krzysztofek. Bałtyk przegrywa u siebie 1:4 z Pogonią II Szczecin.

Gwardia Koszalin już w pierwszej połowie straciła bramki. Pierwsza bramka dla Starogardu padła w 16 minucie a do siatki trafił Kacper Łazaj. Wynik spotkania w 45 minucie ustalił Bartosz Kuźniarski. Ostatecznie Gwardia przegrywa 0:2 z KP Starogard Gdański.

W 9 kolejce Bałtyk zagra z Gryfem Wejherowo, a Gwardia zmierzy się w derbach z Kotwicą Kołobrzeg. Oba spotkania odbędą się 26 września. Początek o godzinie 16:00.