III liga: Bałtyk Koszalin – Mieszko Gniezno 7:1 (2:0)

Koszaliński Bałtyk bez litości dla zamykającego ligową tabelę Mieszka Gniezno. Podopieczni Mariusza Lenartowicza wygrali, aż 7:1.

Strzelaninę w 28 minucie rozpoczął Bartłomiej Putno. Ten sam zawodnik w 36 minucie podwyższył na 2:0. Po zmianie stron na 3:0 Dawid Gruchała-Węsierski. W 65 minucie hat-tricka skompletował Bartłomiej Putno, który wykorzystał rzut karny.

Goście w 76 minucie po rzucie karnym zdobyli honorowe trafienia. Bałtyk natomiast nie zamierzał przestać strzelać. W ostatnim kwadransie do siatki trafiali jeszcze Jakub Janasik, Hubert Górka, a wynik na 7:1 ustalił Dawid Gruchała-Węsierski.

Zwycięstwo umocniło Bałtyk Koszalin w górnej części tabeli. Obecnie koszalinianie plasują się na piątej pozycji. Mieszko z zerowym dorobkiem punktowym zamyka ligową stawkę.