II liga: Żak Koszalin – Trefl II Sopot 96:61

Koszykarze Żaka Koszalin bez większych problemów wygrali spotkanie w II lidze. We własnej hali podopieczni Piotra Ignatowicza pokonali Trefla II Sopot 96:61. Najwięcej punktów dla gospodarzy zdobył Darrell Harris – 25 punktów. W zespole gości najskuteczniejszy był Daniel Ziółkowski 16 punktów.

Pierwsza kwarta była najbardziej wyrównana w całym spotkaniu. Po 10 minutach gry Żak prowadził zaledwie 19:17. Druga kwarta była niemal perfekcyjna w wykonaniu koszalinian, w tej ćwiartce zespół Piotra Ignatowicza odskoczył na 22 punkty. Po dwóch kwartach Żak prowadził 48:26.

W drugiej połowie spotkania gospodarze kontrolowali wywalczoną przewagę i jeszcze ją nieco poprawili. Spotkanie zakończyło się wysoką wygraną koszalińskiego Żaka 96:61.

Żak Koszalin – Trefl II Sopot 96:61 (19:17, 29:9, 27:20, 21:15)

Żak Koszalin: Jaśkiewicz 4, Koziorowicz 8, Kwaterski, Naczlenis 2, Czubak 11, Warchowski 3, Bielecki 6, Zarzeczny 10, Szewczyk 15, Lasota 12, Harris 25