III liga: KP Starogard – Bałtyk Koszalin 3:1

Piłkarze Bałtyku Koszalin przegrali wyjazdowe spotkanie z KP Starogard Gdański 1:3. Bramkę dla koszalinian zdobył lider klasyfikacji strzelców Dawid Gruchała-Węsierski.

Już pierwsza połowa pokazała, że będzie to trudne spotkanie dla podopiecznych Mariusza Lenartowicza. Pierwsza bramka w meczu padła w 23 minucie, a jej autorem był Szymon Stosik. Jeszcze w pierwszej połowie Karol Zieliński podwyższył na 2:0. Po zmianie stron nadzieję w serca zawodników Bałtyku wlał Dawid Gruchała-Węsierski. Niestety niedługo później na 3:1 z rzutu karnego trafił Marcin Kajca.

Po 11 kolejkach Bałtyk zajmuje wysokie piąte miejsce w ligowej tabeli. W 12 serii spotkań koszaliński zespół podejmie Jarotę Jarocin.

KP Starogard Gdański – Bałtyk Koszalin 3:1 (2:0)
Bramki: Szymon Stosik 23, Karol Zieliński 37, Marcin Kajca 70 (k) – Dawid Gruchała-Węsierski 66