III liga: Bałtyk Koszalin – Elana Toruń 1:4 (1:1)

Koszaliński Bałtyk doznał wysokiej porażki na własnym boisku w meczu 14 kolejki piłkarskiej trzeciej ligi. Podopieczni Mariusza Lenartowicza ulegli 1:4 Elanie Toruń.

Spotkanie dobrze rozpoczęło się dla gospodarzy, którzy od 14 minuty, po trafieniu Jakuba Forczmańskiego prowadzili 1:0. W 38 minucie Esteban Muñoz doprowadził do wyrównania. Do przerwy był remis 1:1. Po zmianie stron goście ruszyli do ataku. Już w 55 minucie swoją drugą bramkę zdobył Esteban Muñoz i Elana objęła prowadzenie. W ostatnim kwadransie spotkania bramki dla gości zdobyli jeszcze Mariusz Kryszak w 77 minucie oraz Hubert Antkowiak w 90. Spotkanie zakończyło się wygraną Elany Toruń 4:1.

Bałtyk po 14 kolejce zajmuje ósmą lokatę z 21 punkami na koncie. W 15 kolejce koszalinianie zmierzą się z Nielbą Wągrowiec, aktualnie z 17 punktami zajmuje 15 pozycję.