III liga: Bałtyk Koszalin – Górnik Konin 1:0 (0:0)

Bałtyk Koszalin po bramce w doliczonym czasie gry wygrał kolejne spotkanie w trzeciej lidze. Na własnym boisku podopieczni Mariusza Lenartowicza pokonali Górnik Konin 1:0. Koszalinianie kończyli spotkanie w 9.

Goście zdobyli dotychczas tylko dwa punkty ale dzisiaj bardzo wysoko zawiesili poprzeczkę Bałtykowi. W 63 minucie czerwona kartką ukarany został Hubert Górka wydawało się, że nie uda się zdobyć kompletu punktów. Determinacja, walka, chęć wygranej i myśli o czołowej ósemce, sprawiły, że udało się osiągnąć cel w ostatniej minucie meczu. Zawodnik gości na linii bramkowej broni ręką strzał Bartłomieja Putno, sędzia dyktuje karnego i pokazuje czerwoną kartkę zawodnikowi gości. Pewnym egzekutorem jest Dawid Gruchała i zdobywamy trzy punkty. Przed końcem meczu, czerwoną kartkę, za grę na czas ( druga żółta) zobaczył Maciej Gregorek.

Po tej kolejce Bałtyk zajmuje 6 miejsce.