Baraże CLJ: Bałtyk z Zawiszą o awans

Najważniejszy mecz rundy jesiennej przed zespołem Łukasza Korszańskiego. Bałtyk w niedzielę 25 listopada w Bydgoszczy zmierzy się z Zawiszą. W pierwszy meczu Bałtyk wygrał 3:1.

 

Podopieczni Łukasza Korszańskiego stoją przed szansą awansu do Centralnej Ligi Juniorów U-17. W niedzielę 29 listopada przed Bałtykiem Koszalin decydujące starcie z Zawiszą Bydgoszcz. W pierwszym meczu koszalinianie wygrali 3:1 i w dobrych nastrojach przystąpią do ostatniego meczu w 2020 roku.

Gospodarze niedzielnej konfrontacji to triumfator ligi wojewódzkiej kujawsko-pomorskiej. Zawisza w 14 spotkaniach odniósł 10 zwycięstw, 3 razy zremisował oraz doznał jednej porażki. Jedyną drużyną, która pokonała w lidze wojewódzkiej zespół z Bydgoszczy była Elana Toruń, która wygrała 3:0. Na własnym boisku Zawisza jeszcze nie przegrał w trwającym sezonie, co powinno dać do myślenia koszalinianom, że czeka ich naprawdę ciężkie spotkanie.

Bałtyk natomiast wygrał ligę wojewódzką zachodniopomorską bez porażki. W 15 spotkaniach koszalinianie odnieśli 14 zwycięstw i tylko raz zremisowali. Zespół Łukasza Korszańskiego w wyjazdowych spotkaniach zdobył komplet punktów.

Pierwsze spotkanie w Koszalinie wygrał Bałtyk 3:1. Wierzymy, że zaliczka wywalczona na własnym boisku wystarczy zespołowi Łukasza Korszańskiego do awansu do Centralnej Ligi Juniorów.

Spotkanie Zawiszy z Bałtykiem odbędzie się 29 listopada. Początek o godzinie 12:00 w Bydgoszczy.