Juniorzy: Bałtyk z awansem do CLJ!

Bałtyk Koszalin awansował do Centralnej Ligi Juniorów U-17. Koszalinianie w rewanżu po rzutach karnych pokonali Zawiszę Bydgoszcz.

Dużych emocji dostarczyło rewanżowe wyjazdowe spotkanie Bałtyku Koszalin z Zawiszą Bydgoszcz . Koszalinianie po rzutach karnych awansowali do Centralnej Ligi Juniorów u-17. Po dziewięciu minutach Zawisza prowadził 3:1, również dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia i w rzutach karnych podopieczni Łukasza Korszańskiego wygrali 5:4.

Bałtyk do spotkania przystępował w bardzo dobrych nastrojach, po zwycięstwie 3:1 w Koszalinie. Rewanż rozpoczął się, również dobrze dla koszalinian. Już w 11 minucie Bałtyk prowadził. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

W drugiej połowie dość szybko Zawisza doprowadził do remisu 1:1. Końcówka spotkania była bardzo emocjonująca tuż przed 90 minutą gospodarze trafili na 2:1. Bramka dająca dogrywkę padła w 95 minucie.

Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia. Rzuty karne lepiej wykonywał zespół Łukasza Korszańskiego i to on po wygranej 5:4 w jedenastkach awansował do Centralnej Ligi Juniorów U-17