Sparingi: pracowita sobota koszalinian

Koszalińscy trzecioligowcy mają za sobą pracowitą sobotę. Bałtyk i Gwardia 6 lutego rozegrali po dwa spotkania sparingowe. Zespół z ul. Andersa rywalizował w Koszalinie, zaś podopieczni Łukasza Drożdżala w Stargardzie oraz swoim mieście.

Bałtyk Koszalin:

W południe zespół Mariusza Lenartowicza bez większych problemów pokonał MKP Szczecinek 6:2. Bramki dla koszalinian zdobyli: Paweł Rak dwie, Bartłomiej Putno dwie, Jan Król i Jakub Forczmański.

Skład Bałtyku: Pogorzelec – Jachno, Waleński, Forczmański, Rak, Czenko, Kąkol (Król), Duszkiewicz, Putno, Ginter (Gruchała), Jasitczak

Drugi sobotni sparing Bałtyk Koszalin zremisował 4:4 z Sokołem Karlino
Bramki dla Bałtyku zdobyli: Łukasz Kramarz, Maciej Gregorek dwie i Jakub Janasik.

Skład Bałtyku: DeClerk – Ponurko, Herka, Szaflarski, Górka, Gregorek, Kramarz, Król (Kulon), Szulc, Wiśniewski, Janasik

Gwardia Koszalin:

W południe Trójkolorowi zmierzyli się na wyjeździe z drugoligowymi Błękitnymi Stargard. Mecz zakończył się wygraną wyżej notowanych rywali 0:3 (0:0). Wszystkie bramki w tym spotkaniu padły w ostatnich dwudziestu minutach, a jedną z nich strzelił były zawodnik Gwardii – Przemysław Brzeziański.

Skład Gwardii w meczu z Błękitnymi: Skoczyk – Walaszczyk, Czyżewski, Wojciechowski, Bachleda, Boczek, Szukiełowicz, Chyła, Hendryk, Szygenda, Zalewski. Grali również: Bać, Sulima.

W godzinach popołudniowych Gwardia zagrała na koszalińskim euroboisku z Gryfem Słupsk. W tym meczu wystąpiło m.in. kilku zawodników w wieku juniorskim wspieranych bardziej doświadczonymi kolegami. Spotkanie zakończyło się wygraną rywali 0:2 (0:0). Podobnie jak podczas meczu w Stargardzie, również i w tym spotkaniu bramki padły w ostatnich minutach.

Skład Gwardii w meczu z Gryfem: Hencel – Bachleda, Sulima, Krauze, Pytlewski, Grela, Ryczowski, Bazgier, Hendryk, Bać, Stankiewicz. Grał również: Boczek