II liga: Dominacja Żaka

Kolejne łatwe zwycięstwo mają na swoim koncie koszykarze Żaka Koszalin. Podopieczni Piotra Ignatowicza we własnej hali rozbili 127:67 Miasto Zakochanych Chełmno. Był to trzeci mecz z rzędu, w którym koszalinianie zdobyli ponad 100 punktów. Jednocześnie była to czternasta wygrana z rzędu Żaka Koszalin.

Emocje były jedynie w pierwszej kwarcie, którą Żak wygrał 28:20. Następnie zespół Ignatowicza systematycznie powiększał przewagę. Po pierwszej połowie 62:35.

Po zmianie stron koszalinianie również grali skutecznie w defensywie i ofensywie. Skuteczność miała odzwierciedlenie w wyniku który przed ostatnią kwartą wyglądał następująco 93:49 dla Żaka.

Ostatnia kwarta to już formalność. Koszalin ponowie udowadniał swoją wyższość. Żak pokonał Miasto Zakochanych Chełmno 127:67.

Najskuteczniejszymi graczami Żaka byli Mateusz Bielecki zdobywca 23 punktów oraz Darrell Harris, który zdobył 21 punktów. W zespole z Chełmna najskuteczniejszy Krystian Rosiński zdobył 26 punktów.