III liga: Lider bez litości

Od wysokiej porażki wiosenne zmagania rozpoczęli piłkarze trzecioligowego Bałtyku. Koszalinianie ulegli 0:4 liderowi rozgrywek Raduni Stężyca.

Spotkanie źle rozpoczęło się dla zespołu Mariusza Lenartowicza. Już w 9 minucie Paweł Wojowski dał gościom prowadzenie. Kolejne bramki padły tuż przed zmianą stron. Najpierw w 44 minucie rzut karny na bramkę zamienił Sebastian Deja. Niedługo później z bramki cieszył się Wojciech Fadecki.

Po zmianie stron nieco lepsza gra gospodarzy. Jednak swoich szans nie wykorzystali Krystian Kąkol i Michał Czenko. Niestety wynik na 0:4 w 90 minucie ustalił Dawid Retlewski.

Gospodarze do rundy wiosennej przystąpili bez skutecznych w rundzie jesiennej — Bartłomieja Putno, który Bałtyk zamienił na KKS Kalisz oraz Dawida Gruchała-Węsierskiego, który pauzował z powodu kartek. Ponadto kontuzjowani są Paweł Rak i Janek Król.

Skład Bałtyku: Pogorzelec, Czenko, Jasitczak, Ponurko, Waleński, Duszkiewicz, Forczmański, Ginter, Janasik, Pietrykowski, Gregorek. W drugiej połowie w Bałtyku grali ponadto: Szulc, Kąkol, Jachno i Szaflarski