Grający w Centralnej Lidze Juniorów U-17 młodzi piłkarze Bałtyku Koszalin pokonali Błękitnych Wronki 2:1. Koszalinianie po dwóch kolejkach mają na swoim koncie cztery punkty.

Obydwie bramki dla zespołu Łukasza Korszańskiego padły z rzutów karnych, które zdobył Kacper Dudek. Początek meczu należał do gości, ale dobrze bronił Mateusz Staciwa. Od 10 minuty ton wydarzeniom zaczęli nadawać koszalińscy zawodnicy. Efektem ich przewagi był gol zdobyty z rzutu karnego za rękę jednego z obrońców gości. Do końca tej części gry dominowali piłkarze gospodarzy.

W drugiej połowie odważniej zaatakowali goście, co zaowocowało golem po strzale z dystansu. Na szczęście odpowiedź Bałtyku nastąpiła bardzo szybko i po faulu na naszym zawodniku sędzia podyktował drugiego karnego. Skutecznie wykorzystał to Kacper Dudek. Do końca meczu Bałtyk kontrolował przebieg wydarzeń i zasłużenie dopisał do swojego konta trzy punkty.

W trzeciej kolejce Bałtyk czeka pierwszy wyjazd. Koszalinianie w Szczecinie zmierzą się z miejscowym FASE.