III liga: Po raz pierwszy w 2021 roku

Koszaliński Bałtyk przełamał się w rozgrywkach trzeciej ligi. Na inaugurację „grupy spadkowej” podopieczni Mariusza Lenartowicza pokonali na wyjeździe Chemik Police 3:0. Był to udany rewanż koszalinian za marcową porażkę.

Wynik otworzył w 14 minucie Arkadiusz Jasitczak. Do przerwy Bałtyk prowadził skromnie 1:0. Po zmianie stron koszalinianie dążyli do zdobycia drugiego gola. W 62 minucie radość zespołowi Mariusza Lenartowicza dał Marcel Pietrykowski, który podwyższy prowadzenie gości.

W 75 minucie gospodarze stracili jednego z zawodników. Po obejrzeniu czerwonej kartki jeden z zawodników Chemika udał się do szatni. Decydujący cios w 80 minucie zadał Jakub Forczmański. Trzy punkty jadą do Koszalina. Bałtyk wygrał po raz pierwszy w 2021.

W 24 kolejce trzeciej ligi Bałtyk zmierzy się na wyjeździe z Górnikiem Konin, który w 23 serii spotkań przegrał 1:3 z Sokołem Kleczew. Spotkanie zaplanowano na 17 kwietnia. Początek o godzinie 15:00.