III liga: Bałtyk pokonuje Górnik

Drugie zwycięstwo z rzędu odnieśli piłkarze Bałtyku Koszalin. W meczu 24 kolejki podopieczni Mariusza Lenartowicza pokonali na wyjeździe Górnika Konin 4:1.

W pierwszej połowie Bałtyk mógł mówić o dużym szczęściu. W 12 minucie Sebastian Milanowski nie wykorzystał rzutu karnego.

Na pierwsze trafienie czekaliśmy do 48 minuty, gdy piłkę w siatce umieścił Jakub Forczmański. W 53 minucie było już 2:0 dla koszalinian, tym razem na listę strzelców wpisał się Arkadiusz Jasitczak.

Gospodarze zdobyli kontaktowe trafienie w 62 minucie, Sebastian Milanowski zrehabilitował się za niewykorzystany rzut karny i tym razem umieścił futbolówkę w bramce. Niedługo później, bo 71 minucie wynik na 3:1 podwyższył Sebastian Ginter. W ostatniej minucie meczu Arkadiusz Jasitczak zdobył drugiego swojego gola. Spotkanie zakończyło się wygraną Bałtyku 4:1.

Bałtyk po 23 spotkaniach zgromadził na swoim koncie 35 punktów i z pewnością przesunie się na czołowe miejsce w grupie spadkowej trzeciej ligi. W kolejnym meczu koszalinianie zmierzą się na własnym boisku z Kotwicą Kołobrzeg. Spotkanie zaplanowano na 24 kwietnia. Początek o godzinie 13:00.