III liga: Derby na szczycie grupy spadkowej

W najbliższą sobotę 24 kwietnia w Koszalinie dojdzie do derbów Pomorza Środkowego piłkarskiej trzeciej ligi. Na stadionie przy ul. Andersa Bałtyk zmierzy się z kołobrzeską Kotwicą

Gospodarze zamierzają odnieść trzecie zwycięstwo z rzędu w grupie spadkowej. Rywalizację o utrzymanie zespół Mariusza Lenartowicza rozpoczął od pokonania w Policach zespół Chemika 3:0, a następnie również na wyjeździe wygrał z Górnikiem Konin 4:1. Spotkanie z pewnością będzie szczególne dla Oskara Pogorzelca, który przez długi czas bronił w barwach Kotwicy.

Dla podopiecznych trenera Piotra Zajączkowskiego będzie to drugi wyjazd w rundzie finałowej. Z poprzedniego wyjazdu Kotwica wróciła z trzema punktami — pokonując Mieszka Gniezno 3:0. Kotwica będzie chciała zmazać plamę po wpadce z zeszłej soboty, gdzie nieoczekiwanie uległa Sokołowi Kleczew 1:2 na własnym boisku.

Zawodnicy z Koszalina plasują się lokatę wyżej od Kotwicy, ale mają tyle samo punktów, co ich rywal. Jesteśmy przekonani, że czeka nas bardzo zacięty mecz.

Oba kluby nie planują transmisji wideo z tego spotkania. Relacja live będzie prowadzona na naszym Facebooku, gdzie na bieżąco dowiecie się o wyniku meczu.