CLJ: Warta utopiła Bałtyk

Juniorzy Bałtyku Koszalin przegrali 0:2 z Wartą Poznań w zaległym spotkaniu 4 kolejki Centralnej Ligi Juniorów.

Koszalinianie do spotkania przystępowali po wygranej na wyjeździe z Błękitnymi Wronki 2:0. Podopieczni Łukasza Korszańskiego trzeba powiedzieć, że w meczu z Wartą nie zachwycali. Goście mieli inicjatywę. W 35 minucie Aleksander Kultys dał prowadzenie Warcie.

W drugiej połowie gospodarze prezentowali się nieco lepiej, ale nie przyniosło to wyrównania. W 59 minucie prowadzenie gości podwyższył Szymon Sarbinowski.

Ostatnie fragmenty spotkania należały do Bałtyku. Niestety bramka dla koszalinian nie padła, ale były okazje m.in. poprzeczka z rzutu wolnego.

Była to pierwsza porażka Bałtyku na własnym boisku w trwającym sezonie Centralnej Ligi Juniorów. W sobotę 8 maja w samopołudnie podejmować będzie FASE Szczecin.