W sobotę ( 15 maja) o godzinie 13:00 młodzi gracze Bałtyku zagrają na wyjeździe z Wartą Poznań.

Bałtyk w Centralnej Lidze Juniorów do lat 17 zajmuje aktualne szóste miejsce w tabeli grupy B z dorobkiem siedmiu punktów. Warta jest na siódmej lokacie i na swoim koncie ma sześć oczek. Oba zespoły bezpośrednio walczą o utrzymanie w rozgrywkach, co powinno dodać kolorytu sobotniej rywalizacji. Porażka dla jednej z drużyn może oznaczać w końcowym rozrachunku pożegnanie się z rozgrywkami.

W swoim ostatnim meczu zespół z Poznania pokazał charakter. Warta przegrywała już z Lechią Gdańsk 0:3, aby w końcówce spotkania doprowadzić do stanu 2:3 i była bliska wywiezienia jednego punktu z trudnego terenu.

Ostatni mecz podopiecznych Łukasza Korszańskiego rozczarował. Koszalinianie na własnym boisku ulegli 1:3 FASE Szczecin. W stolicy wielkopolski Bałtyk będzie chciał poprawić swoje nastroje oraz przybliżyć się do utrzymana w rozgrywkach centralnych.

Pierwszy mecz Bałtyku z Wartą rozgrywany w Koszalinie zakończył się wygraną gości 0:2. Wierzymy, że zawodników z Pomorza Środkowego stać na udany rewanż.

Mecz rozpocznie się już w sobotę (15 maja) o godzinie 13:00 na stadionie Warty Poznań.