III Liga: Remis na Andersa

Bałtyk Koszalin zremisował u siebie 2:2 z Unią Swarzędz. Gospodarze w ostatniej minucie meczu wyrównali po bramce Arkadiusza Jasitczaka.

W pierwszej połowie nie zobaczyliśmy ani jednej bramki i prawdziwe emocje czekały nas w drugiej połowie.

Pierwsza bramka padła w 57 minucie, a strzelcem bramki na 0:1 był Radosław Barabasz.

Koszalinianie doprowadzili do wyrównania w 69 minucie po bramce Sebastiana Gintera, lecz radość zawodników Bałtyku trwała przez zaledwie osiem minut. Niestety w 77 minucie meczu bramkę dla zespołu gości zdobył Michał Przybyła.

Ostatnia minuta meczu była szczęśliwa dla gospodarzy i do siatki w 90 minucie meczu skierował Arkadiusz Jasitczak i koszaliński zespół tym sposobem doprowadził do wyrównania.

Mecz zakończył się remisem 2:2 i po tym meczu Bałtyk zajmuje trzynaste miejsce z dorobkiem czterdziestu dwóch punktów.

Bałtyk Koszalin – Unia Swarzędz 2:2

Bramki dla Bałtyku: 69 Ginter, 90 Jasitczak

Bramki dla Unii: 57 Barabasz, 77 Przybyła

Następne spotkanie Bałtyk znów zagra u siebie, a rywalem gospodarzy będzie Flota Świnoujście.