Niezwykle trudny mecz przed młodymi piłkarzami Bałtyku Koszalin. Podopieczni Łukasza Korszańskiego walczą o utrzymanie w Centralnej Lidze Juniorów. W sobotę 12 czerwca koszalinianie na wyjeździe zmierzą się z liderującym Lechem Poznań.

Koszalinianie ostatni raz mierzyli się z Lechem Poznań 2 czerwca w Koszalinie, wówczas Lech bez większych problemów wygrał 4:0. Dla Kolejorza był to ostatni ligowy mecz. Bałtyk natomiast rozegrał jedno spotkanie, w którym pokonując Lechię Gdańsk 3:0 – sprawił miłą niespodziankę.

Drużyna z Wielkopolski jest blisko awansu do najlepszej czwórki mistrzostw Polski. Czy koszalińscy piłkarze są w stanie ich tego pozbawić? Dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe.

W ligowej tabeli Lech z 27 punktami na koncie jest liderem i posiada punkt przewagi nad Pogonią Szczecin i dwa nad FASE Szczecin. Bałtyk z 11 punktami na koncie jest siódmy i walczy o utrzymanie z Wartą Poznań, która tylko lepszym bilansem meczów bezpośrednich przeważa nad Bałtykiem.

Zespół Łukasza Korszańskiego w kończącym się sezonie oprócz meczu z Lechem podejmować będzie Lechię Gdańsk. Natomiast Warcie pozostały mecze z FASE Szczecin i AP Reissa Poznań.

Spotkanie Lecha Poznań z Bałtykiem odbędzie się w sobotę 12 czerwca o godzinie 12:00 we Wronkach.