Superliga kobiet: Eurobud JKS Jarosław – Młyny Stoisław Koszalin K-3:5 (24:24, 14:15)

Koszalinianki wygrały po rzutach karnych 5:3 (24:24) na wyjeździe z Eurobud JKS Jarosław. Najskuteczniejszą w barwach Koszalina była Anna Mączka, która zdobyła 7 bramek.

Spotkanie od pierwszej minuty było bardzo wyrównane. Od 20 do 24 minuty był najlepszy okres dla koszalinianek w pierwszej połowie rywalizacji, wówczas po trafieniach Lesii Smolinh, Hanny Rycharskiej Anny Mączki oraz Natalii Volovnyk było 13:9 dla Młynów Stoisław. W końcówce pierwszej połowy gospodynie zmniejszyły stratę do jednego trafienia. D przerwy 15:14 dla podopiecznych Adriana Struzika.

Po zmianie stron skuteczniej w obronie zaczęły grać zawodniczki Eurobudu. Efekt? W 53 minucie gospodynie prowadziły 23:19. W końcówce Młyny Stoisław zdobyły cztery trafienia z rzędu, co doprowadziło do serii rzutów karnych.

W rzutach z siódmego metra koszalinianki trafiły wszystkie z 5 rzutów karnych. Ostatecznie Młyny Stoisław wygrały w rzutach karnych 5:3, po 60 minutach był remis 24:24.

Eurobud JKS Jarosław – Młyny Stoisław Koszalin 24:24 (14:15) k. 3:5