Czas na FINAŁ !

Ostatni tegoroczny bieg cyklu SIANRUN Tour — na znanej trasie Sianowskiej 5 będzie okazją do przebrania się :). Doszliśmy do wniosku, że skoro jest to grudniowa edycja — to warto, aby był to „Bieg Mikołajkowy:” – zachęcamy do przebierania się w czerwone stroje, ale i nie tylko — liczymy na waszą inwencję twórczą 🙂

Ponownie pobiegniecie, zjecie rarytasy z grilla, otrzymacie medale. ZINTEGRUJECIE się, a co najważniejsze, wierzymy, że będziecie się dobrze bawić.

Medal grudniowej edycji

Program zawodów 3 grudnia 2022
9:30 – 11:00 – Wydawanie pakietów startowych
11:00-11:30 – Starty biegów dziecięcych
12:00 – Start biegu głównego
12:45 – Nagradzanie najlepszych

PUNKTACJA po 3z4 SIANRUN SIANOWSKA 5

TAK BYŁO:

Trasa jest jak na warunki leśne niezwykle równa. Wielu zawodników na tej trasie poprawiało swoje życiowe wyniki.

Zawody skierowane są do każdego biegacza. Nie ważne, jak szybko biegasz.

Limit uczestników to łącznie 120 zawodników (Dorośli + dzieci), każdy z uczestników otrzyma na mecie medal. Ponadto będzie to doskonała okazja do integracji. Po zawodach planujemy zrobić wspólne ognisko, aby jeszcze bardziej zbliżyć do siebie biegaczy. Wierzymy, że ta formuła się spodoba biegaczom i jeszcze nie jeden raz będziemy wspólnie się bawić na Sianowskiej 5. – mówią organizatorzy.

Dla podium kobiet i panów przygotowane zostaną piękne puchary. Cały cykl czterech biegów Sianowskiej 5 zostanie podsumowany na V Gali Biegaczy RUNking 2022. Po każdym biegu będziemy sumować wyniki ze wszystkich biegów.

Dla nieco szybszych biegaczy mamy informację, że zawody będą zaliczane do znanego w regionie rankingu biegaczy RUNking, który jest prowadzony przez Sportowiec.info, a aktualna klasyfikacja znajduje się na Runking.info.

Wpisowe to wśród dorosłych 15 zł (30 zł w dniu biegu)
Wpisowe wśród dzieci to 10 zł (20 zł w dniu biegu)

Ponadto chcemy, aby był to dzień integracji. Po zawodach planujemy zrobić wspólne ognisko, aby jeszcze bardziej zbliżyć do siebie biegaczy. Wierzymy, że ta formuła się spodoba biegaczom i jeszcze nie jeden raz będziemy wspólnie się bawić na Sianowskiej 5. – mówią organizatorzy.

Uwaga! Przygotowanych mamy 150 medali dla 150 pierwszych opłaconych zawodników.

TRASA

Zobacz trasę w Traseo

Start każdego biegu głównego zaplanowaliśmy na godzinę 12:00, a o 11:00 odbędą się biegi dla dzieci.

 Organizatorzy

Przyjaciele
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Da Vinci , F7 Komputery, Aleks Fotografia

Zabezpieczenie medyczne

Opłać swój bieg