Już 10 grudnia 2022 odbędzie się jedyna na Pomorzu Środkowym Gala Biegaczy RUNking 2022, która będzie miała niesamowitą oprawę.

Wydarzenie powstało, aby integrować biegaczy z Koszalina i okolic. Jest to spotkanie wszystkich biegaczy. Nie ważne jak szybko biegasz, nieważne czy zdobywasz punkty, nieważne czy biegasz na zawodach. Chcemy, aby było to wydarzenie dla każdego wielbiciela biegania, a także fanów wszystkich biegaczy. Tak, więc jest to impreza praktycznie dla każdego.

Wydarzenie rozpocznie się od występów artystycznych następnie nagrodzimy zawodników i zawodniczki z miejsc 6-10 – IV sezonu RUNkingu. Po czym drugie wyjście artystyczne. Kolejnym punktem programu będzie nagrodzenie zawodników i zawodniczki z miejsc 1-5. Pierwsza część wydarzenia V Gala Biegaczy RUNking 2022 rozpocznie się o godzinie 17:00.

Kolejnym punktem będzie AFTER Party, gdzie uczestnicy imprezy będą mieli okazję skosztować przepysznych dań, które przygotuje sianowski Rutikal (wkrótce podamy dokładne MENU). Zapewniamy, że nie zabraknie jedzenia dla osób, które uwielbiają mięso, a także dla wegetarian. Następnie na parkiet zaprosi was DJ z Faktoria Imprez, który oprócz serwowania niesamowitych muzycznych dań przygotuje dla was kilka ciekawych zabaw.

Punktualnie o 20:00 rozpoczną się konkurs z nagrodami.

Wejściówki na After Party dostępne są pod linkiem: https://zrzutka.pl/73xjvy.

Uwaga! Wejściówki do nabycia tylko do 15 LISTOPADA 2022

Zabawy organizowane przez DJa, dobre jedzenie, dobra muzyka i mnóstwo energii od biegaczy z Koszalina i okolic.

Imprezę poprowadzi niezawodny Mikke z Faktoria Imprez.

Na całe wydarzenie zapraszamy wszystkich aktywnych biegaczy. Podczas ostatniej gali bawiliśmy się wyśmienicie, podobnie na wcześniejszych, co pokazuje, że warto było stworzyć to wydarzenie. Wierzymy, że również świetnie będziecie się bawić podczas V Gali Biegaczy.

W tym roku po raz drugi będziemy bawić się w prestiżowej Sali Rutikal.

BILETY: NIE WYSYŁAMY BILETÓW NA MEILA. NA WEJŚCIU NA GALĘ BĘDZIE LISTA JAK NA BIEGACH.

GALA ODBĘDZIE SIĘ, GDY zapisze się 70 osób.

NATOMIAST JEŻELI GALA NIE DOJDZIE DO SKUTKU ZWRÓCIMY PAŃSTWU WPŁATĘ

TAK BYŁO na poprzednich galach