LISTA STARTOWA – aktualizowana raz dziennie

Bieg dla dzieci – 100 m (dzieci do lat 6)

  1. Konstanty Maciejczyk – OPŁACONY
  2. Leon Czajkowski – OPŁACONY
  3. Fabian Nejman – OPŁACONY
  4. Agata Fiszbach – OPŁACONA
  5. Filip Fiszbach – OPŁACONY
  6. Michał Fiszbach – OPŁACONY

Bieg dla dzieci – 200 m (dzieci do lat 8)

  1. Dominika Pańczyk – OPŁACONA
  2. Colin Wójcicki – OPŁACONY
  3. Michał Klimowicz – OPŁACONY
  4. Kuba Nejman – OPŁACONY
  5. Iza Konkel – OPŁACONA
  6. Igor Fiszbach – OPŁACONY
  7. Jan Kuźnik -OPŁACONY
  8. Barbara Pietrzyk

Bieg dla dzieci – 500 m (dzieci do lat 12)

1.Hania Ura – OPŁACONA
2. Ignacy Ura- OPŁACONY
3. Julia Pietrzyk


Bieg dla dzieci – 1000 m (dzieci do lat 15)

1.Julia Seewald – OPŁACONA


Zapisani na bieg główny – 5 km

  1. Piotr Kamyk – OPŁACONY
  2. Wojciech Smagowski – OPŁACONY
  3. Monika Miklasinska – OPŁACONA
  4. Wieslaw Adaszynski – OPŁACONY
  5. Danuta Kołodziejczyk – OPŁACONA
  6. Marek Gutowski – OPŁACONY
  7. Magda Halajko – OPŁACONA
  8. Urszula Wysocka – OPŁACONA
  9. Ryszard Rutkowski – OPŁACONY
  10. Paweł Garncarek – OPŁACONY
  11. Mateusz Harasym – Fundacja ZASTOPUJ – OPŁACONY
  12. Arkadiusz Szczypek – Fundacja ZASTOPUJ – OPŁACONY
  13. Janek Kos – Fundacja ZASTOPUJ – OPŁACONY
  14. Mateusz Kukuł – Fundacja ZASTOPUJ – OPŁACONY
  15. Krystian Barth – Fundacja ZASTOPUJ – OPŁACONY
  16. Jacek Rogala – Fundacja ZASTOPUJ – OPŁACONY
  17. Maciej Angrys – Fundacja ZASTOPUJ – OPŁACONY
  18. Daniel Harasym – Fundacja ZASTOPUJ – OPŁACONY
  19. Michał Kęsik – OPŁACONY
  20. Karolina Grunwald – OPŁACONY
  21. Tomasz Sosnowski – OPŁACONY
  22. Piotr Kowalczyk – OPŁACONY
  23. Bogdan Kasprzyk – OPŁACONY
  24. Mariusz Malinowski – OPŁACONY
  25. Beata Krupińska – OPŁACONA
  26. Krzysztof Krupiński – OPŁACONY
  27. Justyna Pańczyk – OPŁACONA
  28. Robert Piechota – OPŁACONY
  29. Ewelina Grabarek – OPŁACONA
  30. Tomasz Urbański – OPŁACONY
  31. Anna Zawiska – OPŁACONY
  32. Rafał Stenka – OPŁACONY
  33. Damian Kupczak – OPŁACONY
  34. Krzysztof Słupczewski – OPŁACONY
  35. Katarzyna Buczko – OPŁACONA
  36. Agnieszka Leocho-Złota – OPŁACONA
  37. Tomasz Sternik – OPŁACONY
  38. Magdalena Walczak – OPŁACONA
  39. Tomasz Pick – OPŁACONY
  40. Mateusz Maciejczyk – OPŁACONY
  41. Gabriela Knut-Potocznik – OPŁACONA
  42. Danuta Szeląg – OPŁACONA
  43. Rafał Walczak – OPŁACONY
  44. Janusz Skowyrski – OPŁACONY
  45. Arkadiusz Siadak – OPŁACONY
  46. Katarzyna Sikorska-Löwe – OPŁACONA
  47. Szymon Tralewski – OPŁACONY
  48. Piotrek Marek – OPŁACONY
  49. Marta Drulik-Hołub – OPŁACONA
  50. Bartosz Denisiuk – OPŁACONY
  51. Michał Parszczyński – OPŁACONY
  52. Natalia Grunwald – OPŁACONA
  53. Maciej Maciejewski – OPŁACONY
  54. Tomasz Ozimek – OPŁACONY
  55. Zbigniew Stasiak – OPŁACONY
  56. Bartosz Olczykowski – OPŁACONY
  57. Emiliusz Mazur – OPŁACONY
  58. Anna Koligat – OPŁACONA
  59. Sławomir Kamiński – OPŁACONY
  60. Joanna Kamińska – OPŁACONA
  61. Karolina Funk – OPŁACONA
  62. Michał Waleński – OPŁACONY
  63. Dorota Tkaczyk – OPŁACONA
  64. Zbigniew Maj – OPŁACONY
  65. Marek Tulin – Oplacony
  66. Szymon Gil- Opłacony
  67. Feliks Kulczycki – Opłacony
  68. Bartek Przebinda- Opłacony
  69. Karolina Kasprzak – Opłacony
  70. Agnieszka Konkel – Opłacona
  71. Waldemar Kozłowiecki – Opłacony
  72. Łucja Leoniak – OPŁACONA
  73. Renata Jarczewska – OPŁACONA
  74. Beata Kuklińska – OPŁACONA
  75. Robert Kościelniak – OPŁACONY
  76. Piotr Kamelski – OPŁACONY
  77. Marcin Kruk – OPŁACONY
  78. Weronika Ulman – OPŁACONA
  79. Daria Rybak – OPŁACONA
  80. Janina Chrystofiak – OPŁACONA
  81. Grzegorz Pawłowski – OPŁACONY
  82. Magda Pawłowska – OPŁACONA
  83. Olga Zatoń – OPŁACONA
  84. Michał Subalski – OPŁACONA
  85. Jerzy Nejman – OPŁACONY
  86. Michał Wrześniewski – OPŁACONY
  87. Anna Wrześniewska – OPŁACONA
  88. Marcel Radzimski – OPŁACONY
  89. Przemysław Rybak – OPŁACONY
  90. Weronika Ulman – OPŁACONA
  91. Damian Zacharewicz – OPŁACONY
  92. Paweł Staszak – OPŁACONY
  93. Martin Szczublewski – OPŁACONY
  94. Oskar Korneluk – OPŁACONY
  95. Julia Gannon – OPŁACONA
  96. Wiktoria Wikarska – OPŁACONA
  97. Jakub Augustyniak – OPŁACONY
  98. Krzysztof Wasylewicz – OPŁACONY
  99. Kornel Jakubowski – OPŁACONY
  100. Natalia Maliszewska – OPŁACONA
  101. Joanna Michalska – OPŁACONA
  102. Dominik Jankojć – OPŁACONY
  103. Aleksandra Hiszczyńśka – OPŁACONA
  104. Radosław Bloch – OPŁACONY
  105. Marta Siuta – OPŁACONY
  106. Aldona Wyszecka – OPŁACONA
  107. Krzysztof Rudnik – OPŁACONY
  108. Tomasz Micerski
  109. Marcin Ura
  110. Paulina Pietrzyk

Łącznie na 5 dystansów zapisało się 127 zawodników,
, w tym 110 biegaczy na bieg główny.
Swój udział opłaciło obecnie 123 zawodników, w tym 107biegaczy biegu głównego.
Dziękujemy

Uwaga! Przygotowanych mamy 150 medali dla 150 pierwszych opłaconych zawodników.