LISTA STARTOWA – aktualizowana raz dziennie

dzieci – 100m (do lat 6) SIANOWSKA 5 2/4 
.Imię Nazwisko 08.06.24r. 
1MichałCzajkowskiTAK
2KonstancjaJękotTAK
3ZofiaRutkowskaTAK
4DominikaPańczykTAK
5MiladaTarasiutaTAK
6WiktorBokaczTAK
7WiktoriaBojczukTAK
8IgaStrzeleckaTAK
9MarcelSławińskiTAK
10JanCiućkaTAK
11MartaLewandowskaTAK
12BiankaDurkaTAK
.ListaRezerwowa.
13KazimierzSzozdaNIE
14SergiuszSzozdaNIE
.dzieci – 200m (do lat 9).SIANOWSKA 5 2/4
.ImięNazwisko08.06.24r.
1LeonCzajkowskiTAK
2WojciechCichockiTAK
3BorysDurkaTAK
4AleksandraBednarczykTAK
5AleksandraBednarczykTAK
6ZarinaTarasiutaTAK
7WojciechSmolińskiTAK
8NinaJędrzejewskaTAK
.dzieci – 500m (do lat 12).SIANOWSKA 5 2/4
.ImięNazwisko08.06.24r.
1OliwiaZasadaTAK
2NadiaStasiukTAK
3OskarStecTAK
4LilianaRzędzianTAK
.dzieci – 1000m (do lat 16)SIANOWSKA 5 2/4.
.ImięNazwisko08.06.24r.
1KorneliaJękotTAK
2KajetanJękotTAK
3MartynaKrymowskaTAK
4AntoninaReglińskaTAK
.5 km.SIANOWSKA 5 2/4
.ImięNazwisko08.06.24r.
1BartłomiejBoczekTAK
2DanielBachlińskiTAK
3KrystianBarthTAK
4GrzegorzBarutowiczTAK
5AnnaBochańskaTAK
6PiotrBokaczTAK
7SorajaBrzeskaTAK
8TomaszChmielewskiTAK
9EdytaChomaTAK
10BartoszDenisiukTAK
11RafałDurkaTAK
12HenrykDziubekTAK
13ZbigniewDziuraTAK
14SylwesterGłowaczTAK
15EwelinaGrabarekTAK
16DanielHagielTAK
17MagdalenaHałajkoTAK
18DanielHarasymTAK
19MichałHarasymTAK
20MateuszHarasymTAK
21MikołajJaśkowiakTAK
22JustynaJędrzejewskaTAK
23ŁukaszJędrzejewskiTAK
24KrystianJózefowskiTAK
25KarolinaKasprzakTAK
26BogdanKasprzykTAK
27TomaszKaźmierczakTAK
28HubertKieliszekTAK
29MichalKlimowiczTAK
30AgnieszkaKonkelTAK
31JanKosTAK
32ArkadiuszKozakTAK
33PiotrKozickiTAK
34KatarzynaKrzysztofikTAK
35SylwesterKuczyńskiTAK
36PiotrKurkowskiTAK
37ŁukaszLandowskiTAK
38PatrykLewandowskiTAK
39AlanMaciejczykTAK
40WioletaMaciejczykTAK
41JolantaMaciejczykTAK
42DorotaMajewskaTAK
43MariuszMalinowskiTAK
44MaciejMarciniakTAK
45WojciechMatysiakTAK
46KatarzynaMondrońTAK
47MonikaNiewińska-SękTAK
48MartaNowickaTAK
49AlicjaNowickaTAK
50AnnaNowińskaTAK
51BartoszOlczykowskiTAK
52GrzegorzOlszakTAK
53JakubOlszakTAK
54BartoszOrłowskiTAK
55RyszardOsobniakTAK
56MarcinOwczarzTAK
57JustynaPańczykTAK
58UrszulaPiątkowskaTAK
59TomaszPickTAK
60PaulinaPietrzykTAK
61BartekPrzebindaTAK
62KatarzynaRadeckaTAK
63AlanRaganTAK
64RyszardRutkowskiTAK
65PiotrSklenarskiTAK
66DorotaSławińskaTAK
67MagdalenaSławińskaTAK
68ArturSławińskiTAK
69MarekSławińskiTAK
70MałgorzataSłupczewskaTAK
71KrzysztofSłupczewskiTAK
72WojciechSmagowskiTAK
73IzabelaSoyaTAK
74JoannaStecTAK
75AgnieszkaStrzeleckaTAK
76GrzegorzStrzeleckiTAK
77ArkadiuszSzczypekTAK
78KarolinaSzczypekTAK
79SabinaSzkołudaTAK
80NikolaSzymańskaTAK
81MateuszSzymańskiTAK
82KrystianŚwierczTAK
83WeronikaUlmanTAK
84MagdalenaWalczakTAK
85RafałWalczakTAK
86MichałWaleńskiTAK
87ErykWitkiewiczTAK
88AndrzejWyrwiczTAK
89UrszulaWysockaTAK
90AgataZdrzalikTAK
91AleksandraRutkowska NIE
92DanutaKołodziejczykNIE
93PawełWieckoNIE
ListaRezerwowa
94MartaDumańskaNIE
95 Arkadiusz Szozda NIE
96KamilOrzechowskiNIE
97GrzegorzPawłowskiNIE
98TomaszSternikNIE
99HubertSznyterNIE


Łącznie na 4 dystanse zapisało się 129 zawodników
Łącznie na 4 dystanse swój udział opłaciło 118 zawodników
12 osób nieopłaconych
14 osób na 100 metrów (12 opłaconych)
8 osób na 200 metrów (8 opłaconych)
4 osoby na 500 metrów (4 opłacone)
4 osoby na 1000 metrów (4 opłacone)
99 osób na 5 km (90 opłaconych)