PANIE

Miejsce Imię i nazwiskoMiastoSUMAKoszaliński Bieg Sylwestrowy 2022
1Natalia MierzlikinWARSZAWA100100
2Hanna FoltyniewiczSZCZECINEK8080
3Aleksandra HiszczyńskaKOSZALIN6060
4Justyna HałkaŁOBEZ5555
5Emilia KluczewskaBYTÓW5050
6Alicja DąbrowskaSIANÓW4545
7Beata MaziecKOSZALIN4040
8Joanna FedorczakŚWIESZYNO3535
9Beata KrupińskaKOSZALIN3030
10Agnieszka DrabkowskaBIAŁOGARD2525
11Anna WalczakMALECHÓWKO2020
12Daria RybakKOSZALIN1818
13Aleksandra GiedrowiczKOSZALIN1616
14Anna FlisKRETOMINIO1414
15Marta Drulik-HołubKOSZALIN1212
16Anna WąsowiczSTRAMNICA1010
17Ewelina GrabarekWIERCISZEWO88
18Katarzyna KubiakGNIEZNO66
19Katarzyna GudaniecKRETOMINIO44
20Aneta Grabowska-LesiszKOSZALIN22

PANOWIE

Miejsce Imię i nazwiskoMiastoSUMAKoszaliński Bieg Sylwestrowy 2022
1Konstiantyn PyshniakKOSZALIN / UKRAINA100100
2Patryk ProwanckiKOSZALIN8080
3Jan RybarczykDARŁOWO6060
4Adrian KępkaWIEKOWO5555
5Arkadiusz KozakBONIN5050
6Mateusz WojtkiewiczBIAŁOGARD4545
7Dariusz GuzowskiCETYŃ4040
8Daniel RodzochWARSZAWA3535
9Marek MakowskiCHOCIWEL3030
10Piotr MichałowskiPRZECHLEWO2525
11Kamil OrzechowskiKOSZALIN / RADOM2020
12Maciej RudnikowskiDARŁOWO1919
13Tomasz PickKOSZALIN1818
14Rafał CyrulewskiGUTOWO MAŁE1717
15Eryk WitkiewiczBIAŁOGARD1616
16Michał WaleńskiSKIBIEŃKO1515
17Jerzy NejmanKOSZALIN1414
18Łukasz FedorczakKONIKOWO1313
19Maksymilian SobkoMIELNO1212
20Michal KlimowiczKOSZALIN1111
21Wojciech SmagowskiRĄBINO1010
22Radosław BlochDOBROWO99
23Grzegorz MikodaBIAŁOGARD88
24Tomasz SzopińskiNACMIERZ77
25Sebastian KaletaKOSZALIN66
26Jan ZwolińskiWIERCISZEWO55
27Łukasz TłustekRUSINOWO44
27Daniel WilkKRZYŻ WLKP44
29Krzysztof WicherKOSZALIN22
30Krzysztof BaranZLOCIENIEC11

Miejsce w klasyfikacji na koniec sezonu, przy równej liczbie punktów

1) liczba zdobytych punktów.

2) przy równej liczbie punktów: Średnia punktów na starty (liczą się tylko biegi, w których zawodnik punktował).

3) przy dalszej równości: wyżej będzie ten zawodnik, który przebiegł na zawodach dłuższy dystans (liczą się tylko biegi, w których zawodnik punktował).

4) przy dalszej równości: ilość startów na dłuższych dystansach (liczą się tylko biegi, w których zawodnik punktował).

5) przy dalszej równości, losowanie przeprowadzone przez przedstawicieli Sportowiec.info

Tabela wszechczasów kobiety

Tabela Wszechczasów mężczyźni

Informacje o RUNkingu

Portal sportowiec.info od początku 2018 roku prowadzi klasyfikację biegaczy w Koszalinie i okolicach. Od pierwszego biegu zaliczanego do klasyfikacji minęło już ponad 5 lat.

  1. Punktacja

Z każdego biegu zaliczanego do RUNkingu punkty zbiera 30 najszybszych biegaczy oraz 20 najszybszych biegaczek (W pięciu pierwszych sezonach było to 10 kobiet).

Biegi VI sezon-u

31.12.22 – Koszaliński Bieg Sylwestrowy (5km)

18.02.23 – Koszaliński Bieg Walentynkowy (5km)
05.03.23 – Bieg Morska w Karlinie (5km)
01.04.23 – 1/4 SianRun Sianowska 5 (5km)
02.04.23 – II SZCZECINECKA 5-TKA
15.04.23 – Bieg Tychowski (5km)
22.04.23 – Bieg im.Asi Kenig SŁAWSKO (10km)
29.04.23 – Koszaliński Bieg Górski (5km)
29.04.23 – Koszaliński Bieg Górski (15km)
13.05.23 – Bieg Króla Eryka Darłowo (10km)
20.05.23 – Bieg Święców Sławno (10km)
03.06.23 – 2/4 SianRun Sianowska 5 (5km)
04.06.23 – Grand Prix Ustki 1/3 (10km)
04.06.23 – Biegiem do Lata Miastko (10km)
11.06.23 – Bieg Papieski w Karlinie (15km)
17.06.23 – Bieg z Okazji 35. Dni Ziemi Sianowskiej (10km)
24.06.23 – Bieg 12 Mostów Sławno (5km)
24.06.23 – Letni Bieg Manowo (5km)
01.07.23 – Kurs Na Chełmską (10km)
01.07.23 – Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej (21,1km)
05.08.23 – 9. eXtremalny Bieg Godzinny (1h)
13.08.23 – Grand Prix Ustki 2/3 (10km)
26.08.23 – Półmaraton Karlino (21,1km)
03.09.23 – 3/4 SianRun Sianowska 5 (5km)
Termin nieznany – Bieg Wenedów Koszalin (10km)
15.10.23 – Grand Prix Ustki 3/3 (10km)
22.10.23 – Bukowa Dycha Hamera Miasto (10km)
03.12.23 – 4/4 SianRun Sianowska 5 (5km)
04.11.23 – Bieg Górski Polanów (7km)
02.12.23 – SianRun Sianowska 5 4/4 (5km)

09.12.23 VI Gala Biegaczy Runking 2023