Witkowski najszybszy

img_5374W niedzielę 4 grudnia Rada Osiedla Jamno-Łabusz oraz Koszaliński TKKF zorganizowali Bieg Mikołajkowy, który rozpoczął cykl Biegów Jamneńskich Tour. W biegu wystartowało 311 osób, a najszybszy okazał się Mateusz Witkowski, który wyprzedził drugiego na mecie Pawła Bednarza o 42 sekundy! Kolejny bieg w cyklu zaplanowano na 6 stycznia, a rywalizacja zatytułowana będzie po prostu Bieg Króli. Zawodnikom gratulujemy dobiegnięcia do mety. Poniżej wszystkie miejsca na podium.

 

 

Galeria

« 1 z 2 »

Msc/ Rnk Zawodnik/ Name Numer/ Bib Klub/ Team Miejscowość/ City Kategoria/ Category Mkat/ CatRnk Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
1 WITKOWSKI Mateusz 348 CSSP KOSZALIN KOSZALIN M-16 1 00:16:29.35 00:16:36.20
2 BEDNARZ Paweł 14 13-TY FUN CLUB ASI CHMIEL :* KOSZALIN-NACŁAW M-30 1 00:17:12.75 00:17:19.55
3 GAWRON Piotr 58 ULKS TALEX BORZYTUCHOM BOROWY MŁYN M-16 2 00:17:36.70 00:17:42.90

Klasyfikacja Kobiet

Msc/ Rnk Zawodnik/ Name Numer/ Bib Klub/ Team Miejscowość/ City Kategoria/ Category Mkat/ CatRnk Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
1 SZABALOWSKA Małgorzata 268 SZCZECINEK K-16 1 00:19:20.05 00:19:28.50
2 PASIEKA Agnieszka 211 K.B. SPRINT ŚWIDWIN ŚWIDWIN K-16 2 00:20:57.30 00:21:08.45
3 FRONTCZAK Izabela 53 TKKF KOSZALIN SZCZECINEK K-16 3 00:21:08.30 00:21:18.55

M-16

Msc/ Rnk Zawodnik/ Name Numer/ Bib Klub/ Team Miejscowość/ City Kategoria/ Category Mkat/ CatRnk Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
1 WITKOWSKI Mateusz 348 CSSP KOSZALIN KOSZALIN M-16 1 00:16:29.35 00:16:36.20
2 GAWRON Piotr 58 ULKS TALEX BORZYTUCHOM BOROWY MŁYN M-16 2 00:17:36.70 00:17:42.90
3 IGNACZAK Piotr 339 KB.10.BIAŁOGARD BIAŁOGARD M-16 3 00:18:22.60 00:18:29.70

M-30

Msc/ Rnk Zawodnik/ Name Numer/ Bib Klub/ Team Miejscowość/ City Kategoria/ Category Mkat/ CatRnk Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
1 BEDNARZ Paweł 14 13-TY FUN CLUB ASI CHMIEL :* KOSZALIN-NACŁAW M-30 1 00:17:12.75 00:17:19.55
2 FAMULSKI Cezary 49 JW 1223 KOSZALIN ROSNOWO M-30 2 00:18:16.80 00:18:24.05
3 TUTUS Michał 241 JW 1223 KOSZALIN M-30 3 00:18:25.60 00:18:43.25

M-40

Msc/ Rnk Zawodnik/ Name Numer/ Bib Klub/ Team Miejscowość/ City Kategoria/ Category Mkat/ CatRnk Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
1 GARSKI Kryspin 56 ŚWIAT PŁYTEK/SEXYRUNNERS BYTÓW M-40 1 00:18:46.35 00:18:55.75
2 PAKULSKI Marcin 207 KOSZALIN M-40 2 00:19:14.90 00:19:24.60
3 WÓJCIK Damian 318 RUNNERSWALDE DARŁOWO DARŁOWO M-40 3 00:19:22.10 00:19:29.70

M-50

Msc/ Rnk Zawodnik/ Name Numer/ Bib Klub/ Team Miejscowość/ City Kategoria/ Category Mkat/ CatRnk Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
1 GRZESIK Eugeniusz 355 TKKF KOSZALIN KOSZALIN M-50 1 00:19:25.15 00:19:31.55
2 CZYŻEWSKI Janusz 35 KOŁOBRZEG BIEGA KOŁOBRZEG M-50 2 00:21:27.00 00:21:49.80
3 ŚWIETLIK Tomasz 286 KOSZALIN M-50 3 00:21:27.85 00:21:38.50

M-60

Msc/ Rnk Zawodnik/ Name Numer/ Bib Klub/ Team Miejscowość/ City Mkat/ CatRnk Czas startu/Start time 2.5km Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
1 OSOBNIAK Ryszard 202 ROZBIEGANY KOSZALIN KOSZALIN 1 00:00:32 00:11:55 00:24:10.50 00:24:43.20
2 JUSZCZAK Krzysztof 91 KOSZALIN 2 00:00:36 00:12:57 00:26:55.35 00:27:31.50
3 PAULIŃSKI Jan 212 KOSZALIN 3 00:00:14 00:13:27 00:27:55.05 00:28:09.50

M-70

Msc/ Rnk Zawodnik/ Name Numer/ Bib Klub/ Team Miejscowość/ City Kategoria/ Category Mkat/ CatRnk Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
1 GŁOWACKI Włodzimierz 60 KOSZALIN M-70 1 00:26:09.75 00:26:27.55
2 BARTNIK Marian 8 TKKF KOSZALIN KOSZALIN M-70 2 00:39:45.30 00:39:51.50

K-16

Msc/ Rnk Zawodnik/ Name Numer/ Bib Klub/ Team Miejscowość/ City Kraj/ Country Kategoria/ Category Mkat/ CatRnk Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
1 SZABALOWSKA Małgorzata 268 SZCZECINEK POLSKA K-16 1 00:19:20.05 00:19:28.50
2 PASIEKA Agnieszka 211 K.B. SPRINT ŚWIDWIN ŚWIDWIN POLSKA K-16 2 00:20:57.30 00:21:08.45
3 FRONTCZAK Izabela 53 TKKF KOSZALIN SZCZECINEK POLSKA K-16 3 00:21:08.30 00:21:18.55

K-30

Msc/ Rnk Zawodnik/ Name Numer/ Bib Klub/ Team Miejscowość/ City Kategoria/ Category Mkat/ CatRnk Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
1 CHODOR Martyna 31 TKKF KOSZALIN KOSZALIN K-30 1 00:21:29.45 00:21:37.45
2 NIEWIŃSKA-SĘK Monika 192 BIAŁOGARD K-30 2 00:22:46.80 00:22:53.65
3 SZABLA Ewelina 342 MIASTKO K-30 3 00:23:10.15 00:23:21.90

K-40

Msc/ Rnk Zawodnik/ Name Numer/ Bib Klub/ Team Miejscowość/ City Kategoria/ Category Mkat/ CatRnk Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
1 GARSKA Joanna 55 ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA BYTÓW K-40 1 00:23:19.35 00:23:33.35
2 MĘDEL Marta 165 KOSZALIN K-40 2 00:24:47.95 00:25:23.65
3 KUBIŃSKA Beata 133 NIGHT RUNNERS SŁUPSK SŁUPSK K-40 3 00:24:50.15 00:25:03.50

K-50

Msc/ Rnk Zawodnik/ Name Numer/ Bib Klub/ Team Miejscowość/ City Kategoria/ Category Mkat/ CatRnk Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
1 KRZEWIŃSKA Małgorzata 131 TKKF KOSZALIN KOSZALIN K-50 1 00:23:20.95 00:23:38.35
2 UZNAŃSKA Agata 294 KOŁOBRZEG BIEGA KOŁOBRZEG K-50 2 00:25:09.10 00:25:32.40
3 WOCH Małgorzata 309 KOSZALIN K-50 3 00:25:16.45 00:25:37.15

K-60

Msc/ Rnk Zawodnik/ Name Numer/ Bib Klub/ Team Miejscowość/ City Kategoria/ Category Mkat/ CatRnk Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
1 STASZYŃSKA Marianna 260 BTC’ORZEŁ,,BIAŁOGARD BIAŁOGARD K-60 1 00:30:48.40 00:31:16.00
2 NAPIONTEK Elżbieta 187 ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA BYTÓW K-60 2 00:35:03.35 00:35:40.55
3 SOLAK Halina 256 ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA BYTÓW K-60 3 00:39:20.00 00:39:57.15

K-70
brak uczestniczek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *