Gwardia zamierza ponownie ograć Znicz

gwardia-zniczGwardia Koszalin już w sobotę 18 listopada zmierzy się w meczu rewanżowym ze Zniczem Pruszków. Koszalinianie w pierwszym meczu pokonali Znicz.


Pierwsze spotkanie ze Zniczem zakończyło się niespodziewaną wygraną Gwardii 2:1.. Niestety kolejne szesnaście kolejek były szczęśliwsze dla graczy z Pruszkowa. Po siedemnastu kolejkach Znicz z 24 punktami na koncie zajmuje wysokie siódme miejsce. Gwardia z 14 oczkami plasuje się na odległej siedemnastej pozycji.

W ostatnich tygodniach piłkarze z Pruszkowa pokonali Garbarnię Kraków 1:0, przegrali 1:3 z Siarką Tarnobrzeg. Następnie wygrali z Rozwojem Katowice 1:0, Legionovią Legionowo 1:0. W ostatniej kolejce Znicz zremisował 1:1 z ROW 1964 Rybnik.

Gwardia w ostatnich swoich pojedynkach zremisowała 2:2 z GKS-em Bełchatów, wygrała 2:1 z Gryfem Wejherowo, 2:0 z Błękitnymi Stargard. Kolejne dwa spotkania to dwie porażki zespołu Tadeusza Żakiety 0:2 ze Stalą Stalowa Wola i 02 z GKS-em 1962 Jastrzębie Zdrój.

Najskuteczniejszymi piłkarzami Znicza w trwającym sezonie są Patryk Kubicki i Mateusz Stryjewski, którzy zdobyli po cztery bramki. W Gwardii najskuteczniejszy Przemysław Brzeziański zdobył trzy gole.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 18 listopada o godzinie 13:00 na stadionie przy ul.Fałata 34 w Koszalinie. W piatęk 17 listopada prowadzona będzie przedsprzedaż biletów na ten mecz. Wejściówki będzie można nabyć w godzinach 17-19 w kasach stadionu przy wejściu od ulicy Fałata.  Cena biletu normalnego wynosi 12 złotych, ulgowego – 6 złotych.