Pełechata, Bieńkowski i Grzesik najlepsi w lipcu.

ranking-biegaczy
Za nami kolejny miesiąc rywalizacji koszalińskich biegaczy. W lipcu z bardzo dobrej strony zaprezentowała się Julita Pełechata oraz Tomasz Bieńkowski i Eugeniusz Grzesik, którzy razem zameldowali się na pierwszej lokacie.


Julia Pełechata w lipcu zaimponowała przede wszystkim wysoką formą w biegach górskich. Zawodniczka triumfowała w Kursie na Chełmską (5 km), a już dwie godziny później rywalizowała w 2 Półmaratonie Pętli Tatrzańskiej, gdzie zajęła wysokie piąte miejsce. Ponadto triumfowała w biegu na dystansie 10 km (Półmaraton Bursztynowy).

triumfatorzy lipca

Natomiast w klasyfikacji panów dwóch zawodników zgromadziło taką samą liczbę punktów. Tomasz Bieńkowski miesiąc rozpoczął od czternastej pozycji w Kursie na Chełmską. Tego samego dnia Eugeniusz Grzesik był, również czternasty, ale w  Półmaratonie Pętli Tatrzańskiej. Następnie Bieńkowski wygrał bieg na 10 km (Półmaraton Bursztynowy), zaś Grzesik triumfował w Półmaratonie Bursztynowym.
Cała trójka zostanie nagrodzona przez Atom Webski Sklep takimi samymi nagrodami. Ponadto triumfatorzy dostaną upominki od Aleks Fotografia, Centrum Rekreacji Forma, Centrum Pomorza Koszalin, Tager Eksperci Finansowi i Suplemaniac.

wspieraja nas

W lipcu główną nagrodą jest

    Zestaw: bezprzewodowe słuchawki bluetooth z wejściem na kartę pamięci + etui na pas Snapon

ee80aba240f0ab4f6bc35b784465

Więcej o nagrodzie