Nagrodziliśmy najlepszych w lipcu

IMG_6318

Po raz drugi nagrodziliśmy biegaczy, tym razem spotkaliśmy się w Centrum Rekreacji Forma, aby nagrodzić najlepszych zawodników lipca. Takich rezultatów nikt się chyba nie spodziewał. Ogromną niespodziankę sprawili Tomasz Bieńkowski i Eugeniusz Grzesik, zaś Julita Pełechata zrobiła coś niesamowitego, bo jednego dnia wywalczyła punkty w dwóch biegach.

Julia Pełechata w lipcu zaimponowała przede wszystkim wysoką formą w biegach górskich. Zawodniczka triumfowała w Kursie na Chełmską (5 km), a już dwie godziny później rywalizowała w 2 Półmaratonie Pętli Tatrzańskiej, gdzie zajęła wysokie piąte miejsce. Ponadto triumfowała w biegu na dystansie 10 km (Półmaraton Bursztynowy).

Natomiast w klasyfikacji panów dwóch zawodników zgromadziło taką samą liczbę punktów. Tomasz Bieńkowski miesiąc rozpoczął od czternastej pozycji w Kursie na Chełmską. Tego samego dnia Eugeniusz Grzesik był, również czternasty, ale w  Półmaratonie Pętli Tatrzańskiej. Następnie Bieńkowski wygrał bieg na 10 km (Półmaraton Bursztynowy), zaś Grzesik triumfował w Półmaratonie Bursztynowym.

Drugie miejsce w klasyfikacji pań wywalczyła Agnieszka Konkel. Wśród panów nie było drugiego miejsca, a na trzeciej lokacie uplasowali się Adrian Kępka i Miłosz Szkołuda. Na trzeciej lokacie wśród kobiet uplasowała się Paulina Pietrzyk.

Ponadto podczas nagradzania po raz pierwszy odbyło się losowanie nagród. Do szczęśliwców trafiły dwie sztuki „białka” od Suplemaniac oraz dwa kupony rabatowe do nowo otwartej kawiarni Pod Bramą.

Zawodnicy zostali nagrodzeni nagrodami od Atom Webski Sklep, Aleks Fotografia, Centrum Rekreacji Forma, Centrum Pomorza Koszalin, Tager Eksperci Finansowi, Pod Bramą, Pracownia Lodów i Suplemaniac.