RUNking lipiec: Nagrody rozdane

Za nami kolejny miesiąc prowadzonej przez nasz portal Sportowiec.info klasyfikacji najlepszych biegaczy Koszalina i okolic. W czwartek 8 sierpnia na stadionie Bałtyk w Koszalinie nagrodziliśmy zawodników z lipcowego podium. W minionym miesiącu najlepsi w RUNKING’u okazali się Kostiantyn Pyshniak oraz Antonina Wirkus.

Kostiantyn Pyshniak w lipcu okazał się najlepszy podczas dwóch Letnich Mil Biegowych i z sumą 200 punktów triumfował w miesięcznej klasyfikacji. Drugą lokatę wywalczył Piotr Gawron, który punktował podczas Letnich Mil Biegowych, a także w biegach w Miastku i Dąbkach. Podium mężczyzn zamknął Kamil Orzechowski, który również punktował w Letnich Milach Biegowych oraz w biegu w Miastku.

Antonina Wirkus w minionym miesiącu triumfowała w Biegu Hamera w Miastku oraz zajęła drugie miejsce w Biegu Uzdrowiskowym w Miastku i ze 180 punktami triumfowała w miesięczenej klasyfikacji. Drugą lokatę wywalczyła Karolina Chorąży, która punktowała w Letnich Milach Biegowych oraz w biegu w Miastku. Podium zamknęła Sabina Sznyter, która triumfowała w jednej z Letnich Mil Biegowych oraz zdobyła sporo punktów podczas biegu w Miastku.