PANIE

MIEJSCEIMIĘNAZWISKOMIASTOKAT.WIEKOWAPUNKTYILE RAZY ZAWODNICZKA PUNKTOWAŁA
1KatarzynaMACIEJEWSKADRAWSKO POMORSKIEK18150426
2UrszulaKASZTELANKOSZALINK4097010
3AnnaZIELIŃSKAŁOBEZK5086811
4AgnieszkaKONKELMściceK4070010
5MagdalenaMRUGALSKAKOSZALINK3065113
6AnetaWOJSADobrczycaK30-3949915
7JustynaJĘDRZEJEWSKAPękaninoK3044810
8BarbaraWOJCIECHOWSKATRZEBIATÓWK304318
9EwaSZALIŁOWKOSZALINK3041913
10PAULINASTADNIKKARLINOK203404
11WeronikaSPOLSKASŁUPSKNN3354
12MagdalenaWITKIEWICZBiałogardNN3054
13JoannaTEREFENKONNK303003
14WandaWOJCIECHOWSKAŚWIDWINNN2855
15PaulinaPIETRZYKSianówNN2845
16OlgaZATOŃŚWIDWINK402754
17KamilaDOMARUSNIEZNANEK202703
18BeataBIAŁEKŻARCZYNK502614
19AniaKAROLAKSiemianiceK402603
20SabinaSZKOŁUDAKOSZALINK302604
21EwelinaDOMOWICZKOSZALINK-302503
22MałgorzataKRYNICKA-GRZYBTRZEBIATÓWK-302503
23WeronikaTudrujekŚwidwinNN2503
24AgnieszkaCHABOWSKANNK402154
25MariaHENCELBiałogardK402098
26WeronikaULMANKoszalinK302076
27PatrycjaBABIRECKAKOSZALINK181894
28AnnaWĄSOWICZKOLOBRZEGK401899
29AnnaADAMOWICZBIAŁOGARDK181815
30HannaFOLTYNIEWICZSzczecinekNN1802
31KasiaBAKALARZDARŁOWOK401702
32AgnieszkaPASIEKAŚWIDWINK301703
33MagdalenaWIŚNIEWSKADRAWSKO POMORSKIEK401703
34NataliaWIĘSEKKOSZALINK301693
35MałgorzataZABOROWSKARZĘSKOWOK301684
36AlicjaBOREKZŁOCIENIECK161673
37AgataKOSZTOWNYSZCZECINK301602
38PaulinaPRZYBYSZEWSKANNK201602
39MAJALEMAŃSKANIEZNANEK201502
40ALINASULEJŁOBEZK401502
41MagdalenaHALAJKOKOSZALINK-401474
42MarcjannaRATZBYDGOSZCZK301443
43UrszulaPIĄTKOWSKAKoszalinK401417
44MonikaGOŹDZIKOWSKA-DUBICKAZŁOTÓWK301402
45MałgorzataKowaraSzczecinekK401402
46IzabelaCHODORKoszalinNN1343
47KAROLINAMAJCHRZAKPogorzelicaK401303
48KarolinaTUMANIKKOSZALINk301302
49DorotaMAJEWSKARedlinoK501295
50KarolinaBOROWSKAPUCICEK401283
51GrażynaFOLTYNIEWICZSzczecinekK501273
52JustynaDEREŃSŁUPSKK401234
53BarbaraPOCHRANOWICZDębnoNN1202
54PaulinaPRZYBYSZEWSKAUSTKAK181202
55AnnaFELSKAWołczaK30-391184
56MałgorzataKRZEWIŃSKAKOSZALINNN1182
57AleksandraCHYLEWSKANIEZNANEK301152
58MagdalenaROSIŃSKAŁobezNN1134
59MartaSIUTAKOŁOBRZEGK401133
60AgnieszkaSzubertUSTRONIE MORSKIEK401124
61UrszulaWYSOCKANOWE BIELICEK401114
62KarolinaCZAPLICKANNNN1103
63AgnieszkaKWIATKOWSKANNK401102
64MAGDALENALEWANDOWSKAPogorzelicaK501063
65AleksandraMAJKOWSKAŚWIDWINNN1052
66AgataPerłowskaNNNN104,07902783
67GrażynaANTOSIKSŁAWNOK-401043
68MilenaZiolkowskaSzczecinekK301042
69MałgorzataKOWARASzczecinekK401022
70IzabelaMAZEPASzczecinekK301022
71MałgorzataWIZESŁUPSKK401023
72AnnaSIMLATŚWIDWINNN1014
73KhrystynaBOHOMIAHKOVAGDYNIAK-301001
74KarolinaChorążyNIEZNANENN1001
75DariaDOMŻALSKAGDYNIAK181001
76JoannaFedorczakKonikowoNN1002
77KarolinaJAHNZDOBRAK-401001
78MartaKACZMAREKSŁAWNOK-401002
79AgnieszkaKACZORDEBRZNONN1001
80JoannaMEYERBERGISCH GLADBACHK501003
81JOANNAPIETRUSZYŃSKANNnn1001
82IZABELARAKK201001
83WiktoriaRedzimskaSiemianowice śląskie // tm ironteanNN1001
84SviatlanaSANKOGrudziądzNN1001
85JoannaWasielakSwarzędzNN1001
86EdytaCHOMAKoszalinNN974
87AnnaLEGIERSKASŁAWNOK50965
88SylwiaRUTECKANNK40933
89AntoninaBARTCZAKDretyńK16-29901
90AgnieszkaJakubczykRadawnicaK30901
91WiolettaKUCZYŃSKAPRZYTOCZONAK40901
92PaulinaPRZYBYSZEWSKANNK20901
93NatalijaSEMENOVYCHKijówNN901
94AgnieszkaTrutyDobrzycaK40901
95DariaWIŚNIEWSKAPOZNAŃNN901
96KatarzynaWnukowskaKOSZALINK30901
97NataliaHAWRANIAKŚWIDWINK30853
98MałgorzataKotara-PałkaKoszalinNN852
99AgnieszkaCYWIŃSKAMIASTKOK30833
100OlgaKUROWSKASŁUPSKK50823
101MartaGaworNIEZNANEK30-39802
102AnastasiaKOLCHINASŁUPSKK18801
103AnnaMAJKUTPIŁAK30802
104AgataMrózWałczNN801
105KamilaPOBŁOCKA-DOBROWOLSKALĘBORKK30801
106PaulinaPRZYBYSZEWSKANIEZNANEK20801
107PaulinaPRZYBYSZEWSKASTARKOWOK-18801
108AnetaSŁUPECKAKOSZALINNN801
109KatarzynaSypułaNIEZNANEK40-49801
110JoannaSZCZERKOWSKAKOSZALINNN801
111KarolinaZdrenkaZakrzewoK20801
112KatarzynaBednarzKołobrzegK50795
113MałgorzataCYGANSZCZECINEKK40763
114MagdalenaDOMASZKBiałyNN763
115KarolinaMarkowskaCzłuchówNN732
116MonikaCZEMPIŃSKATRZCIANKAK16722
117WioletaKURKOWSKAKoszalinNN724
118DankaZIELIŃSKANNK40723
119AnnaMROTEKSępólnoNN701
120AgnieszkaNOWAKKOBYLNICAK-40702
121PatrycjaOpielaNNNN701
122JoannaPARTYKAŁOBEZNN701
123RENATAROSADZIŃSKADębnoK40701
124AnnaSakowiczBrzeźnicaK30701
125JoannaSULEJASTARGARDNN701
126OlgaSzlezakDolaszewoK16701
127RenataZAJĄCSŁAWNOK-40682
128AnnaLEWANDOWSKAKOSZALINK-30662
129KarolinaGRUNWALDBOBOLICEK30653
130WiktoriaKornakKĘDRZYNOK20642
131AnnaPonichteraNIEZNANEK40-49622
132AgnieszkaSTRZELECKABIAŁOGARDK40624
133KatarzynaCYPRYCHNIEZNANEK30601
134JoannaFORTUNIAKPIŁAK40602
135MartaGrabowskaZłotówK30601
136AnnaKOMISARCZYKSZCZECINK-30601
137KatarzynaKORNIEWICZ-KWINTAKALISZNN601
138IdaKrasowskaWałczK16601
139JoannaKUKAWSKAWARSZAWA601
140KatarzynaMAZURINSKOK-40601
141KatarzynaRADECKA1978NN601
142GabrielaZWOLANSŁAWNOK-18601
143JuliaKOCZWARASzczecinekNN592
144MAGDALENAŚWITOŃGRYFICEK40582
145IwonaTOMASZEWICZBiałogardK-40583
146NataliaFelskaWołczaK50-59562
147AnetaMyszkoSKWARKI TEAMK20562
148MonikaKnitterPolanówNN552
149AleksandraOWCZAREKNNNN522
150MagdalenaWoźniakTatówNN523
151MartaGARBACZLEŚNICENN501
152AnetaGrabowska-LesiszKoszalinNN501
153ZuzannaHaczkowskaNIEZNANEK20-29501
154DagmaraHAPKATripakaK30-39501
155IzabelaKoneckoŁEBAK50501
156MAGDALENAKRYNICKANNnn501
157AleksandraKUZIAKNNNN501
158WiolettaMURAWSKASZCZECINK-50501
159MagdalenaNIEDŹWIEDZKAŁOBEZNN501
160KatarzynaRawłuszewiczNIEZNANENN501
161JoannaWyrwa-KrzyżańskaPiłaK50501
162PAULINABŁAŻEJCZAK-BOGUCKAGRYFICEK30494
163MAŁGORZATAWITKOWSKADALNOK40462
164NATALIABENTKOWSKANNnn451
165SylwiaBUBEŁAPOZNAŃNN451
166AngelaCHABOWSKABOBROWICZKIK30451
167IwonaFicnerStareNN452
168WeronikaGessnerNNNN451
169BeataKaźmierczakNIEZNANENN451
170PaulinaKlusaczykNIEZNANEK30-39451
171KatarzynaKUBIAKGNIEZNOK40452
172NataliaKuligowskaGdańskNN451
173RenataLITWINOWICZKOŁOBRZEGNN451
174ALEKSANDRAMAKOWSKASzczecinK30451
175KasiaNitaPiecewoK50451
176IwonaNOWAKKOSZALINK40451
177MarcelaPIETRUSZCZYKŁOBEZNN451
178IzaREICHELCharzynoNN453
179AnnaSALAWAGOŚCINOK-40451
180KlaudiaSkoniecznaCzaplinekK30451
181SandraWIĘCKOWSKAPOZNAŃK-30451
182KrystynaBartonPrzechlewoK60443
183KingaGrabowskaSłupskK40442
184DOROTAKOWALSKAKamieńK60442
185JoannaGałanNIEZNANEK50-99422
186KasiaBANASIKSZCZECINK-40401
187RenataKOWALSKAWAWRÓWK-30401
188MartynaŁukaszewiczZłotówK30401
189MałgorzataMARCZAKŻELKOWONN401
190MonikaNIEWIŃSKABiałogardNN401
191AleksandraOWCZAREKKobylnicaK16401
192PatrycjaSagałaNIEZNANENN401
193SylwiaSZMACIŃSKANIEZNANEK30401
194EwelinaŚMIGIELSKADARŁOWOK40401
195AgnieszkaGRYMUŁAŚWINOUJŚCIEK40372
196EdytaRZECZKOWSKASŁAWNOK-30372
197MagdalenaSIEWIERSKAKAŃCZUGANN372
198EwelinaSKRZYPIŃSKASZCZECINK-40372
199KingaARENDPOZNAŃK-18351
200PaulaBIAŁECKANIEZNANEK30352
201MARTYNACHODORNNnn351
202WiolkaFlorkiewiczSiemianiceNN351
203JustynaGĄSKASZCZECINK-40351
204KorneliaJękotNIEZNANENN351
205PaulinaMAZURKARWIANYK-30351
206JoannaPiankowskaKościerzynaK50351
207MirellaPIOTROWICZKOSZALINNN351
208AleksandraRadochNNNN351
209PaulinaSierackaSZCZECINEKK30351
210KlaudiaSURKONTNNNN351
211IlonaSYKUŁAŁOBEZNN351
212EwaSZCZYBELSKAWEŁDKÓWKONN355
213KarolinaTROJGASZCZECINK40351
214WiktoriaWĄSICKASŁUPSKK-18351
215ViolettaZiojkaNIEZNANEK50-99351
216KATARZYNABĄKMirosławiceK30342
217AnnaPOPRAWSKASłupskK40342
218MonikaSuder-MaksymowiczUstronie MorskieK40333
219KatarzynaKUBIAKGNIEZNOK-40322
220LucynaMACIEJEWSKADRAWSKOk20322
221ZOFIABŁOŃSKAGoleniowK50301
222RenataBulwan ZającNIEZNANENN301
223ElaCEMBROWSKAKOSZALINNN301
224IwonaCzarnowskaChojniceK40301
225IzaGawełSłupskNN301
226JoannaJAROWICZZIELONA GÓRAK-30301
227JagodaKUBIAKWEJHEROWOK40301
228SandraŁYCZEWSKANIAŁEK WIELKIK-30301
229KatarzynaMichalakChwiramK30301
230AgataSTANISZEWSKAŁOBEZNN301
231OliwiaSTĘPIEŃNNNN302
232JustynaSZCZERBAOŁUŻNANN301
233BeataSZMYTPotęgowoK40301
234KamilaWOJNIUSZNIEZNANEK30301
235AgnieszkaŻukNIEZNANEK30-39301
236DorotaBachorskaŚwidwinNN283
237BeataBUKOWCZAN-PINIARSKASTAJKOWONN281
238DominikaCZESAKPOZNAŃK-30281
239JuliaGRECZYŁOBrzezieNN281
240MartynaGROCHOWSKANNNN281
241DorotaHECNNK40281
242AnnaJUSINSKASLAWOBORZENN284
243AgnieszkaJUSZCZYKBIAŁOGARDNN281
244KarolinaKAMFOROWSKAŚWIDWINNN281
245KarolinaŁabędzkaSZCZECINEKNN282
246AnnaNiedlichTanowoNN281
247NNNNNIEZNANENN281
248PatrycjaPadłoGwda WielkaK30281
249MartynaRUPNIKNIEZNANEK30281
250KatarzynaRZEPKOWSKAŁOBEZNN281
251LenaSIEKANSŁAWNOK-40282
252IwonaŚWIERCZByledobiecK50281
253AgnieszkaTARADAJCZYKBUKÓWKANN281
254JOANNAWOŹNIAKNNnn281
255MarzenaŻukowskaPiłaK50281
256AgnieszkaMAJNIEZNANEK40272
257AlinaBISKUPSKANorthK40261
258MichalinaBŁASZCZYKNIEZNANEK30261
259AgnieszkaBRYŁA-CRUZLUBLINK-40261
260IwonaDrozdekKobylankaNN261
261WiolettaJASNYPAJĘCZNOK-50261
262ElżbietaJĘTKOWSKAKOŁOBRZEGK50261
263KatarzynaKOZAKKOSZALINK-18261
264MałgorzataKRAWCZYKBIAŁOGARDK-30261
265KasiaKurzawińska-JabłońskaCzarneK50261
266KarolinaMARZECDESZCZNOK40261
267MartynaMętlewiczNIEZNANEK40-49261
268AleksandraPISKUNOWICZBIAŁOGARDNN261
269MałgorzataRAKOCZYŁOBEZNN261
270MałgorzataSŁUPCZEWSKASIANÓWNN261
271AleksandraTRAWANIEZNANENN261
272AngelikaWRÓBLEWSKA-SZOPANNNN261
273AnnaZAWISKAKOSZALINNN261
274ViolettaZiojłaSzczecinekK50261
275ELŻBIETAZYKUBEKNNnn261
276KasiaFIRLONGNNK30252
277MAŁGORZATAHEJNASZCZECINK-50253
278KarolinaBAKKOSZALINK-40241
279AgnieszkaBRODOWSKA-ROLIKŚWIDWINNN241
280AgnieszkaChrzanowskaSzczecinNN241
281NataliaCICHOSZŁOBEZNN241
282MonikaDuszaNIEZNANENN241
283MartaGalimskaZłotówK30241
284MajaKIDAWSKANNNN241
285MałgorzataKOŁTAKGORAWINONN242
286MagdalenaKULMANNK30241
287AnnaOLSZAKBYDGOSZCZK-30241
288LudwikaPiwowarczykSuchy LasNN241
289DOROTAPŁATEK-BORKOWSKANIEZNANEK30241
290MagdalenaROGALDARŁOWONN241
291MilenaRYSIUKIEWICZKLUCZKOWONN241
292NataliaTREDERKębłowoK16-29241
293BożenaWirkusCzłuchówK50241
294KamilaZykNIEZNANEK40-49241
295ZofiaKREJAKOŁOBRZEGK16232
296AnetaMIKOŁAJUKBEZRZECZEK-50232
297IwonaPiórkowskaBiały BórK50-59232
298WiolettaBanaczykZłotówK50221
299EwaBATKONNK50221
300KatarzynaJAWORSKASZCZECINK-30221
301EwaKONDRACKAEwaK30-39221
302DOROTAKOWALCZYKŚwiebodzinK50221
303KatarzynaKRUPIAKKOŁOBRZEGK40221
304JustynaKUBERACKAZIELONA GÓRAK30221
305KatarzynaMANASTERSKAWARSZAWAK-30221
306IzaMARKIEWICZŚWIDWINNN221
307MartaOCHNIONNNN221
308AnetaPARTYKA-ZIÓŁKOWSKASZCZECINEKNN221
309WanesaReiter-ŁachowskaNiestkowoK20222
310EwaSierżantNIEZNANENN221
311MartaSIPPOZNAŃK30222
312MonikaSzymczakPiłaK40221
313WeronikaZiółkowskaNIEZNANEK20-29221
314BarbaraŻAKKOŚCIERNICANN221
315OlgaSielatyckaCzaplinekNN212
316MagdalenaBaczyńskaZłotówK40201
317IwonaBIELIŃSKAKOSZALINNN201
318EwaDanilukSzczecinNN201
319AleksandraGÓRKANNNN201
320MalwinaGÓRNAŁOBEZNN201
321KatarzynaGUDANIECKOSZALIN KRETOMINOK30201
322RenataJARCZEWSKAGOLENIÓWNN201
323KLAUDIAKOBYDECKAKostrzynK30201
324HannaKOSENKOSZCZECINK-30201
325AngelikaKOWALIKDRAWSKONN201
326MonikaMAKOWSKASŁOWINOK-40202
327JoannaMilewskaZłotówK50201
328NINAOMELAŃSKANIEZNANEK40201
329MartaRynkowskaNIEZNANENN201
330AnnaSOBOCIŃSKA-WITOWSKANNNN201
331AnnaSONTOWSKAKOSZALINNN201
332MonikaWIERZBICKANIEZNANEK40201
333JoannaZIELSKAWarszawaNN201
334AnnaSHEEHANKOŁOBRZEGK50192
335KarolinaKĘPKANNk50183
336MariaKOWALNNNN182
337AnetaŚLEPACZUKBIAŁOGARDNN172
338KATARZYNABUTRYMNIEZNANEK40161
339JoannaGospodarczyk-JerchelNIEZNANENN161
340KATARZYNAGRABOWSKADębnoK30161
341JoannaKASPRZAKGARZYNK40161
342MałgorzataKLOFIKMIERZYNK-40161
343BeataKrólakNNNN161
344AleksandraMONGIAŁOKoszalinNN161
345MalwinaMOTTRAMKOŁOBRZEGK16161
346KarolinaNOWICKAKOŁOBRZEGK40162
347MartaNOWICKAKOSZALINK-40161
348DariaPASIEKANOWYNN161
349JuliaPASTERNAKBIAŁOGARDNN161
350KamilaPerłowskaNowe BieliceK30162
351AleksandraROBAKSZCZECINK30162
352AnnaRZEPECKA-GONTARPRUSZKÓWK-50161
353MagdaSzymikowskaSzczecinekK40161
354AmandaTOMCZYKKARLINONN161
355AnnaUrbańskaOkonekK40161
356AnnaWALCZAKMALECHÓWKOK40162
357DorotaWIŚNIEWSKAKobylnicaK40162
358StanisławaCISEK-MUSOLFBędzinoNN152
359AleksandraCISZEWSKANNNN151
360JOANNAFOLUSZEWSKANIEZNANEK40151
361MagdalenaGAŹDZIKPrzysietnicaK20151
362MilenaKalinowskaNIEZNANEK20-29151
363DanutaKURZAJEWSKAKATOWICEK-30151
364AgnieszkaŁUKASIEWICZGRYFINOK-50151
365BeataMAZIECKOSZALINK30151
366LidiaMiniakLegionowoNN151
367JustynaMISIUREKNNK40151
368MajaPĘKULSZCZECINK-15151
369IlonaPRASKADRAWSKONN151
370KamilaRadkeZakrzewoK40151
371BożenaSkoczylasOkonekK50151
372EWASTACHNIAKNNnn151
373JustynaSTANISŁAWSKAMiastkoK16-29152
374AgataSZPARKOWSKAŚWIDWINNN151
375MagdalenaŚledźNNNN151
376IgaWIŚNIEWSKAKOŁOBRZEG661011261K30151
377MarcelinaWITKOWSKASŁAWNOK-18151
378NataliaZIOJŁAPoznańNN151
379IzabelaZYCHBARLINEKK40151
380MartaAPANELSTARE BIELICEK40141
381KlaudiaArtymkoSzczecinekK30141
382BasiaBOCHEŃSKAZIELONAK-40141
383AleksandraDOROCKASzczecinekNN141
384KatarzynaHundt-StockaPiłaK30141
385KUNDAKOLASIŃSKANNnn141
386SylwiaKomorskaJastrowieNN141
387BEATAKOŚCIUSZKONIEZNANEK40141
388CelinaKOWALSKAWROCŁAWK-40141
389MichalinaNitkaKoszalinK30141
390IzabelaPawłowiczNIEZNANEK50-99141
391AngelikaSKAŁECKAŚWIDWINNN141
392OlhaSPASICHENKONNNN141
393MagdalenaSTANISŁAWSKAStachowniaK30-39142
394MagdalenaSZABUNIAŁOBEZNN141
395NATALIASZUSZKIEWICZNIEZNANEK20142
396BarbaraZwolakKoszalinNN141
397AnetaBORODZIUKNNNN132
398AleksandraBOSZCZAKWARSZAWAK-40131
399KAMILACWENARKIEWICZNIEZNANEK20131
400PatrycjaFILIPOWICZNNNN131
401ElżbietaFITAŁKOŁOBRZEGNN131
402KlaudiaKACZMARSKAKOSZALINK-18131
403EWELINAKLIMNNnn131
404EwaMajSzczecinNN131
405MonikaMarquesRADAWNICAK30131
406MonikaMATKOWSKANNNN131
407NataliaMikoszaNNNN131
408MartaNOWAKOWSKABIAŁOGARDNN131
409BarbaraOgrodowczykNIEZNANENN131
410KarolinaPawłowiczNIEZNANEK20-29131
411JulitaPełechataKędzierzynNN131
412WiktoriaSOBOTAGRABOWONN131
413DariaSZAFULSKAKOSZALINK-18132
414KingaŚLOSARSKA ŁOZARSKABARTOSZEWOK-40131
415AnnaTYMCHYSHYNUstkaK30131
416MagdalenaWeltrowskaChojniceK40131
417KingaBODZIOCHWITOBELK-30121
418AgnieszkaBOGUSZEWSKA-KAŹMIERCZAKTRZCIANKAK-40121
419RenataBURGHARDTGRYFINOK-50121
420EwelinaJOZSANNNN121
421MartynaKĘPAGAŁĄŹNIA WIELKAK18121
422MartynaKochanowskaOsiekiK20121
423KarolinaKrauze-KowalskaCHOJNICEK40121
424ElżbietaLEŚNIAKBIAŁOGARDNN121
425NataliaMAŁEKSŁAWNOK-18121
426AnnaNakoniecznaPiłaNN121
427EwelinaOLEJNIUKNIEZNANEK30-39122
428IzabelaOporskaNNNN121
429EwaORZECKAKoszalinNN121
430AngelikaPolanowskaNIEZNANEK30-39121
431WiktoriaPRZYBYSZEWSKAWOLINK16121
432WiolettaRógZłotówK50121
433JuliaSADOWSKAKOSZALINK-18121
434WeronikaSIKORANNK30121
435KarolinaSOWAŁOBEZNN121
436MagdalenaWalczakNIEZNANENN121
437AnkaWITKOWSKAKłodawaK30121
438ZuzannaKuziaKOSZALINNN112
439JoannaDRESLERSKAŚWIDWINNN101
440AnnaFILASEK-KOZAŁOBEZNN101
441AgnieszkaGAŹDZIKPrzysietnicaK30101
442IwonaGrudzińskaDobrociechyNN101
443BasiaKOWIKKOSZALINNN101
444JolantaKRYCIŃSKAKOŁOBRZEGNN103
445ANETAOLEKSIUKZgorzelecK40101
446AgnieszkaORŁOWSKA-IGNACDarłowoNN101
447JustynaPańczykNIEZNANENN101
448HonorataPOTURAJWROCŁAWK-18101
449AGATASIEJKA-FRĄCKOWIAKNIEZNANEK40101
450HannaSIKORSKANNNN101
451AnnaSuchanowskaLotyńK50101
452MałgorzataWIRKUSSłupskK30-39102
453ViolettaBielawaNNNN92
454EdytaBoruchWałczK5091
455MARIOLADEJNAKNNnn91
456AnnaJABŁOŃSKAPOŁCZYN-ZDRÓJNN91
457EwaJANKOWSKAMiastkoK40-4992
458JOANNAJASIKNIEZNANEK4091
459EwelinaKACZORNNNN91
460MarzenaKRĘPAZĄBROWONN91
461KatarzynaMAJCHRZAKNIEZNANEK3091
462BożenaMUCBOBOLICENN91
463IzabelaOgrodowczykNIEZNANENN91
464KarolinaROSIŃSKAŁobezNN91
465JOANNARZEMIENIECKA-GRUDZIEŃŚwinoujścieK4091
466RoksanaSawoszKOSZALINNN91
467MonikaSMOLIŃSKASZCZECINK3091
468MariannaSZYMAŃSKAKOŁOBRZEGK-4091
469WeronikaWójtowiczNNNN91
470LiliannaFrydrychowiczNNNN81
471AleksandraGIEDROWICZKOSZALINNN81
472MonikaGÓRALSKABiałogardNN81
473MAGDALENAGRZESIAKNIEZNANEK4081
474JoannaKORYCKAŚWIDWINNN83
475KatarzynaKOSIORBRZEG DOLNYK-4081
476AgnieszkaKubicaSłupskNN81
477ALEKSANDRANOWAKNNnn81
478JuliaPałubińskaKOSZALINNN82
479NikolaRUSZELSZCZECINK-3081
480–SAWICKAKOŁOBRZEGK4081
481AgataSEREDANOWE BIELICEK4081
482DominikaSMUTEKSłupskK30-3982
483DAGMARASTRACHULSKA-JABŁOŃSKAOleśnicaK3081
484RenataSZCZĘSNAPAJĘCZNOK-5081
485KarolinaSzczypekKOSZALINNN81
486ZofiaSzymikowskaSzczecinekK1681
487UrszulaUssNIEZNANENN81
488KatarzynaZACHACZEWSKABIAŁOGARDNN81
489LillaBAGIŃSKAWołczaK50-5972
490MartynaBARTCZAKKOŁOBRZEGK3071
491EMILABARTOSIEWICZNNnn71
492MonikaBrancewicz-KaliszNNNN71
493GabrielaHAJDAMOWICZNIEZNANEK4071
494MonikaIZNEROWICZSZCZECINNN71
495BOŻENAJAŃCZAKKamieńK4071
496IwonaKOWALCZYKCZAPLINEKNN71
497WeronikaKRUCZKOBIERZWNICANN71
498NataliaKwiecieńSłupskNN71
499SylwiaRADKOSŁAWNOK-4071
500AnnaREBELINSKAKOŁOBRZEGNN71
501MariaSadowskaZłotówK5071
502EwelinaSMIGULEKDARŁOWOK4071
503KatarzynaSTANIEKNNK3071
504AgataSZCZESNAKOŁOBRZEGK-3071
505WeronikaWITEKPIEKARY ŚLĄSKIEK-1871
506NataliaCHOJNACKANEKLAK-3061
507AleksandraCZARNYNNNN61
508MARLENADUNAJNNnn61
509WeronikaGOŁOTAWARSZAWAK-3061
510WeronikaJARKIEWICZUstkaK3061
511JoannaJenczakSzczecinekK4062
512MonikaLebowskaNIEZNANENN61
513AnitaMatlągKOSZALINNN61
514IzabelaMrotek-GalimskaZłotówK3061
515SophieNIEWIADOMSKIKoJaSoNN61
516LUIZAOLEJNIKGoleniówK3061
517EwelinaORENCŚWIDWINNN61
518MałgorzataPRALICZSzczecinekNN61
519RenataSŁOWIKBIAŁOGARDNN61
520MarlenaSOKÓŁMiastkoK40-4962
521KarolinaTrojnarKaliszNN61
522KrystynaWALLOCHNNK4061
523WiktoriaBojczukNIEZNANENN51
524HelenaGiermakowskaSzczecinekK4051
525DorotaHOLCŚWIDWINNN51
526NataliaJANKOWSKABIAŁOGARDNN51
527IZABELAKACHNOWICZ-BUKAŁAGoleniówK5051
528JoannaKIJEWSKALęborkK4051
529KlaudiaKOTOWSKANNK3051
530MonikaNadolnaSZCZECINNN51
531BarbaraOCHWATKOŁOBRZEGK-3051
532JustynaPAWŁOWSKANNNN51
533ADRIANAWARNIEŁŁONNnn51
534JoannaWawrzyniakNNNN51
535WiktoriaWYSOKIŃSKASZCZECINK-1851
536KamilaŻMIDZIŃSKAMiastkoK40-4952
537AnnaBOBERSZCZECINK3041
538KatarzynaBORKOWSKABIAŁOGARDNN41
539MariaDENCZYKGdyniaK50-5942
540BożenkaDOŁASIŃSKA-OŻÓGSŁAWANN41
541KLAUDIAGOCAŁEKNIEZNANEK2041
542WIOLETTAHABANIEZNANEK5042
543JOANNAKLUCZNIKNNnn41
544AleksandraKUPISBIAŁOGARDNN41
545MarzenaKWAŚNALUBOŃK-5041
546PaulinaMAJEWSKANNK3041
547JagodaNIEWIADOMSKIAdeleNN41
548BeataORŁOWSKAKOŁOBRZEGK5041
549AgnieszkaPereczkowskaRzepczynoNN41
550MilenaSIEKCzaplinekNN41
551AgataSzlezakDolaszewoK1641
552AniaWILKOGNICAK-3041
553BarbaraBORUCSZCZECINEKNN31
554MADZIACICHOCKA-WALCZAKNIEZNANEK3031
555MARTADAJCZAKBorucinK4031
556MonikaFIDOGRYFICEK4031
557MAGDALENAFRYMER-KOZIEŁBIAŁOGARDNN31
558ZuzannaGAPSKAPĘCKOWOK3031
559MagdalenaGÓRSKANNK4031
560AdriannaJaworskaSkórkaK3031
561MarlenaKRAWCZYKŚWIDWINNN31
562KatarzynaKwaśnaMyślibórzNN31
563MonikaNIECKARZSŁAWNOK-4032
564PatrycjaOLESIŃSKAKOŁOBRZEGK-3031
565SandraSTACHOWSKANNK2031
566EmiliaBABIAKŚWIDWINNN21
567JustynaBALIŃSKAZŁOCIENIECK3021
568KamilaBOROWIECNNNN21
569KatarzynaBYSZEWSKAWRZEŚNICAK-4021
570WiktoriaCelerPołczynNN21
571JustynaDEWERENDASŁAWOBORZENN21
572MONIKAKUCKIELNNnn21
573MarzenaKUREKWarszawaK3021
574AdriannaMajgierNIEZNANENN21
575DOMINIKAPIETRZAKNIEZNANEK2021
576SabinaPODGÓRNIAKLĘBORKK5021
577MonikaPSZONNIEZNANEK3021
578MAGDASOBKOWIAKŚWINOUJŚCIEK5021
579AniaSTOCKERŚWINOUJŚCIEK-4021
580AlicjaWIEDRO-STEMPIŃSKARĄBINONN21
581KATARZYNABORUCKAKoszalinK3011
582JuliaCITKOWSKAWRONKIK-1811
583KarinaCZARNOWSKAMiastkoK30-3912
584NataliaGANSKEKoszalinNN11
585AgataJUSZCZYSZYNZŁOCIENIECK3011
586KatarzynaKIERZEKŚWIDWINNN11
587NataliaKWIOTEKKrapkowiceK2011
588WiesławaNatkaniecKalisz PomorskiNN11
589MonikaPawlikChwiramK4011
590HannaPELANNNN11
591AnetaPTAKWAŁCZK4011
592JustynaSIENIAWSKANIEZNANEK3011
593MartaSIKORABIAŁOGARDNN11
594MirosławaSIWEKŚWIDWINNN11
595AdrianaSTANISZEWSKADARŁOWOK-4011
596IlonaSTĘPOWSKAKORZYSTNOK-4011
597AlicjaSZMURŁOSzczecineNN11
598MARTAWYBORSKANNnn11

PANOWIE

MIEJSCEIMIĘNAZWISKOMIASTOKAT.WIEKOWAPUNKTYILE RAZY ZAWODNINK PUNKTOWAŁ
1JacekSTADNIKKARLINOM30116012
2KamilSMOLUKMANOWOM30109014
3TomaszKATULSKIKOSZALINM4084821
4ŁukaszJĘDRZEJEWSKIPĘKANINOM4074113
5DamianANDRUSZKIEWICZSTARGARDM166559
6KonstantinPYSHNIAKKOSZALINM306507
7KarolBALIŃSKIDRAWSKO POMOSKIEM3057515
8MateuszWSZĘDYBYŁSZCZECINNN48620
9NorbertJEFIMCZYKSLUPSKM183604
10ErykWITKIEWICZBIAŁOGARDM403369
11ArkadiuszSIADAKKOSZALINM403218
12ŁukaszHUBERTKOSZALINM403004
13JarosławJUSZCZAKKOŁOBRZEGM302897
14MichałPYTLAKSIEMIANICEM-302803
15WojciechOSIŃSKISŁUPSKM302585
16PiotrNOWAKLOTYŃM302504
17MaciejRUDNIKOWSKIDARŁOWOM502455
18ŁukaszWojtalikPołczyn ZdrójNN2455
19WojciechUZNAŃSKIKOŁOBRZEGM302345
20SzymonSimlatŚwidwinNN2303
21ŁUKASZSZYMAŃSKIPobierowoM302303
22MikołajPĘKAŁAKOSZALINM182227
23TomaszWASZCZUKSZCZECINM452203
24StefanWOJTASCzłuchówNN2165
25MaciejFOLTYNIEWICZSzczecinekNN2155
26RafalSTADNIKKOŁOBRZEGM402134
27MaciejMARCINIAKKoszalinNN2107
28KrzysztofMACKOJĆKOŁOBRZEGM502025
29RobertWOŹNIAKZAKRZEWOM-301953
30MariuszBORYCHOWSKIMALECHOWOM501902
31RafałLESYKSzczecinekNN1883
32WojciechPARCHETAKOSZALINM181874
33TomaszCHMIELEWSKIPARSĘCKOM401865
34PawełKubiśNIEZNANEM30-391774
35MarcinRYNGPieńkówkoM301764
36AleksanderBURZYŃSKISŁUPSKM451743
37DamianMAKAREWICZBiałyNN1743
38BogdanSEMENOVYCHKIWSZOWATAM401702
39RafałStenkaKoszalinNN1706
40SEBASTIANŁUKASZEWSKISTARGARDM401653
41MiłoszSZKOŁUDANNNN1602
42JakubTROJAKKOSZALINM141602
43WojciechCUBERZŁOTÓWM401583
44MichałKLIMOWICZKOSZALINM301586
45PawelGOMULSKIŁOBEZNN1533
46KonradŁACHWANNNN1503
47WojtekSMAGOWSKIRĄBINOM401507
48ŁukaszULDYNOWICZGRYFICEM401506
49KrzysztofWILMONTUstkaM301493
50ChristopherPIETRUCZUKKOŁOBRZEGNN1452
51AdrianKĘPKAWIEKOWOM301402
52TadeuszGARBACZLEŚNICEM351395
53GrzegorzMIKKODABiałogardNN1353
54PrzemysławTOMKOWSKIBYTÓWM401352
55IreneuszWOŹNIAKTatówNN1355
56RobertSPICZAK-BRZEZIŃSKIKOŁOBRZEGM401304
57PawełKOPCZAKCZARNEM401254
58JerzyKULCZYKTYCHOWOM601253
59JarosławMOROŃNNNN1252
60KrzysztofSłupczewskiSIANÓWNN1244
61SylwesterSZYMAŃSKISzczecinekNN1234
62TomaszSZOPIŃSKIPostominoM401213
63MarcinZIELIŃSKICHODZIEŻM301202
64SebastianKOZIEŁBIAŁOGARDM161184
65MAREKMAKOWSKILisowoM201182
66PiotrBŁASZCZYKBARWICENN1102
67MiłoszSIWIECSzczecinekNN1102
68MarcinSMOŁUCHMASŁOWICEM401103
69PiotrKURKOWSKIKoszalinNN1094
70KrzysztofSIMLATŚwidwinNN1052
71RadosławBLOCHNIEKŁONICEM-301033
72DamianGORSZKASZCZECINM201033
73RafałKAMIENIECKIUstkaM401023
74RamanADAMOVICHKatowiceNN1001
75SylwesterBazimierowskiDolaszewoM501001
76KacperCHRUŚCIŃSKISZCZECINM301001
77DmytroDIDOVODIUKIVANO-FRANKIVSKM301001
78AdamGŁOGOWSKIGDYNIANN1001
79TomaszKozłowiczWielkaNN1001
80MateuszLIPIŃSKISŁUPSKM-181001
81KarolMAKAREWICZBIAŁY BÓRM351001
82KrzysztofSTANIOCHUstkaM301002
83ŁukaszWOJTONISZAKCHOCIWELNN1001
84ŁukaszGOSTKOWSKIBYTÓWM35983
85KonradLasakSzczecinekM30982
86MateuszWITKOWSKINOWE BIELICEM30962
87PawełKOZIEŁRąbinoNN955
88RolandPawłowiczNIEZNANEM20-29952
89PiotrSzymańskiPołczynNN922
90DmytroDIDOVODIUKIvanoNN901
91STANISŁAWGOLAŃSKINIEZNANEM20901
92PawełIWANNNM30901
93GrzegorzKIECANANIEZNANEM40901
94RomanKOSIOREKMYSŁOWICEM65901
95BartłomiejMECHLIŃSKITORUŃNN901
96ArkadiuazORLIKOWSKINIEZNANEM40-49901
97MateuszRodewaldWronkiM30901
98FilipSIUTAKołobrzegNN903
99TomaszSTERNIKBiałogardNN904
100WojciechWeinarŚwidwinNN814
101ArturBujnowskiKnurówNN801
102MarcinCZERNIEWSKINNNN801
103EmilDOBROWOLSKICHOTOMÓWM40801
104PiotrDRWALNNNN801
105BonifaceNDUVAMACHAKOSNN801
106AndrzejPAŃKONIEZNANENIEZNANE801
107MarekPłatoszSzczecinekM50801
108SzymonPOLAKKoszalinNN803
109MateuszSKAŁAOSTROWIECM18801
110JanuszSZCZEPAŃSKIMYSŁOWICEM60801
111PiotrZwadłoNNNN801
112KamilHOŁUBTRZEBIATÓWM-40793
113NorbertMALINOWSKINIEZNANENN762
114PAWEŁFAERBERNIEZNANEM30752
115WiesławADASZYŃSKIBoboliceNN744
116AdamBAKALARZDARŁOWOM40732
117SławomirUTECHTJANOWIEC WIELKOPOLSKIM30733
118JanuszCzerchawskiSiemianiceNN701
119DariuszGUZOWSKITRZEBIELINOM50702
120SzymonGWARDJAKNNNN701
121DawidKOTLAREKZIELONA GÓRAM45701
122AndrzejKublerNIEZNANEM40-49701
123JarosławMOROŃNIEZNANEM40701
124MarekOgonowskiWałczM50701
125JanPERZKOSZALINM18701
126SławomirWIERZEJSKIBYTÓWNN701
127JACEKZACZKOSzczecinM40701
128ŁukaszWŁAŚNIAKNNM30693
129EdwardBaniaNIEZNANENN662
130PiotrWIŚNIEWSKIBIAŁOGARDM50655
131BartoszJaroszOłużnam30633
132DamianBOLEWSKINIEZNANEM30622
133MarcinMAKARSKIDARŁOWOM40614
134DariuszFILIPOWSKISZCZECINNN601
135PeterFÖRSTERBAMBERGM-30601
136DariuszHofmanNieznneNN601
137ŁukaszJankowskiZłotówM40601
138WojciechJędrzejewskiNIEZNANENN601
139MichałKACPROWICZGOŁUSKIM30601
140KrzysztofRACZYŃSKIBYDGOSZCZM65601
141BartoszRYNKOWSKIIławaNN601
142RobertSmagiełTrzciankaM50601
143PRZEMYSŁAWSTRZELECKIPrzecławM30601
144GrzegorzTERLIKOWSKIZIELENIEWOM40604
145PrzemysławTOMKOWSKIBYTÓWM-40601
146PawelWEBERNNNN603
147MaciejWęglewiczKoszalinNN601
148NorbertBUCHOLCSIANÓWM-18594
149JACEKGŁAZOWSKINiechorzeM50592
150MateuszPISKORZRYMAŃM30595
151DawidSobkowiakKOSZALINNN574
152MarekNIKIPIEROWICZŚWIDWINNN562
153MichałWaleńskiNIEZNANENN552
154MarcinSZCZEPANIAKNNM30543
155TomaszMazurSzczecinekM40532
156PRZEMYSŁAWBARAŃSKITrzebiatówM30522
157MateuszKRYGOWSKISŁAWNOM30512
158SebastianBołotiuchWolaM50501
159KamilBuczkowskiKrakówNN501
160JakubFilipiakNIEZNANEM30-39501
161ZbigniewKATRYCZŚWIERCZYNAM60501
162AdamKieszkowskiNNNN501
163MAREKLUBCZYŃSKINIEZNANEM50501
164ŁUKASZOLEKKostrzynM40501
165BartoszSARBAKKOŁOBRZEGM30501
166MateuszSIECIŃSKISZCZECINM18501
167RafałSTASIUKIEWICZGDYNIAM45501
168AdrianTERECHBIAŁOGARDNN501
169KRZYSZTOFWERSByszewoM30501
170GrzegorzWielgusZłotówM40501
171KacperWIŚNIEWSKINNNN501
172TomaszWojciechowskiSzczecinNN501
173SławekZIELIŃSKINOWOGARDNN501
174MarcinMAGALASKOSZALINM-40465
175BartłomiejBOCZEKKoszalinNN454
176PiotrBRZOZOWSKINIEZNANEM40-49451
177DARIUSZJABŁOŃSKIDziwnówM40451
178KrystianJaworuckiJastrowieM40451
179JakubKOWALEWSKIŚWIDWINNN452
180ArturKOWALSKICIESZYNONN451
181PiotrMORDAKANIEZNANENN451
182KacperPAJORSZCZECINM-15451
183PiotrPŁOSKOŃSKISTRZAŁKÓWM60451
184DamianROSIAKSŁAWNOM-30451
185ArkadiuszROSTKOWSKINIDZICAM30451
186AliaksandrSANKOGrudziądzNN451
187ŁukaszWełniakOkonekM30451
188MateuszWIĘCŁAWŁOBEZNN451
189MateuszŻÓŁKIEWICZNIEZNANENIEZNANE451
190WiktorJANKOWSKINNM16-29433
191MariuszStefaniakKOSZALINM18423
192DanielBaranowskiCzaplinekNN401
193DanielBRESKABYTÓWM-50401
194MarekBulczakNieznaneNN404
195DanielGRALKOSZALINM-30401
196PawełKĄKOLSucha BeskidzkaM16401
197MichalKUCNIEZNANENIEZNANE401
198PrzemysławKuzmeckiNIEZNANENN401
199RadosławLATAŃSKIKUSICEM40401
200SEBASTIANLEWANDOWSKIDoliceM30401
201KrystianMASIUKIEWICZKOŁCZEWOM-15401
202KacperMOSSURNIEZNANEM30401
203PAWEŁNIEWIADOMSKIGryficeM40402
204MateuszPÓŁROLAGDAŃSKM30401
205TomaszREJMERŁOBEZNN401
206RafałSTANKOWSKIOŻARÓW MAZOWIECKIM40401
207DanielStockiPiłaM30401
208OktawianWRZALIKNIEZNANEM30-39401
209DanielZAWADZKIRESKONN401
210ZbigniewZIÓŁKOWSKISZCZECINM60401
211MichałSILSKIKOSZALINM-30393
212ŁukaszWIELGATPostominoM40393
213GrzegorzKWIATKOWSKINNM40382
PiotrWIŚNIEWSKIBIAŁOGARDM-50382
ArturRUTKOWSKINNNN372
216PiotrZającNIEZNANENN362
217ArkadiuszBociejSzczecinNN351
218MateuszCICHOSZ-MIELEWCZYKNIEZNANEM30-39351
219ARTURKARCZNIEZNANEM40351
220AndrzejKARWACKINIEZNANENIEZNANE351
221KONRADMAZURGoleniówM30351
222MariuszMICHALAKWARSZAWAM-50352
223PawełPucekSzczecinekM40351
224DariuszPurgalSzczecinekM50351
225BartoszRZEPKOWSKIŁOBEZNN351
226AdamStefaniakPiłaM30352
227GrzegorzSTRZELECKIBIAŁOGARDNN354
228KrzysztofSZŁAPAKNIEZNANENN352
229CzesławWYDMUCHHERBYM65351
230WojciechBARTKOWIAKNNM55333
231ArkadiuszBORYSIUKKAMIEŃ POMORSKIM40332
232MarcinSKRZYPKOWIAKSZCZECINM50332
233RafałWALCZAKKOSZALINM-50332
234RafałGROCHOWALSKIŚWIDWINNN322
235PrzemysławMADEJSKIKOŁOBRZEGM30322
236RomanKOCHANOWSKIKARLINOM50313
237ArkadiuszBUŹNIAKNOWY SĄCZM35301
238HubertCIEŚLEWICZSTARGARDM30302
239DenisGUZOWSKISŁUPSKM30301
240AleksanderHOFFMANJastrowieNN301
241KonradKOLASANIEZNANENIEZNANE301
242TomaszKryzelNIEZNANEM30-39301
243PiotrKuichJózefowoM60301
244AndrzejLEGIERSKISŁAWNOM50301
245SebastianLIPIŃSKIBIAŁOGARDNN301
246JanMyszkowskiWAŁCZM60301
247AndrzejRECZKOWSKINIENASZOWM70301
248ArkadiuszSTENCELNIEZNANEM30-39301
249RafałSTENKAKOSZALINNN301
250MarekWinkowskiGwda MałaM40302
251DAWIDWYPYCHSzczecinM30301
252NorbertFUDALSKIŚWIDWINNN292
253MirosławMAZURKOSZALINM55292
254IrekMEYERBERGISCH GLADBACHM-50292
255AndriiSKORYCHLUCKM30293
256MateuszŚWIERCZYŃSKIDARŁOWOM16292
257PRZEMYSŁAWANTCZAKNIEZNANEM30282
258MarcinBŁAŻEJCZYKRESKONN284
259DariuszJARZYŃSKIŁOBEZNN281
260AndrzejJuszczakCienin Zaborny-ParceleNN281
261PrzemysławKOZIKŚWIDWINNN281
262TomaszLeśniewskiŁebaM60281
263ZbyszekNadkiernicznyWęgorzynoNN281
264AdamOLECHNNNN281
265PawełPastuszkoSzczecinekM50282
266KrzysztofPiwowarczykSuchy las k. poznaniaNN281
267AdrianPRASOLSŁUPSKM-30282
268LudwikSCHWARZNIEZNANEM60281
269PrzemysławSZAFULSKIKOSZALINM-30281
270SzymonSZERSZEŃBIERKOWOM18281
271PiotrŚlęczkaNIEZNANENN281
272ŁUKASZULDYNOWICZGryficeM40281
273PatrykWENDTNIEZNANEM40281
274MarekWITKOWSKISucha BeskidzkaM40281
275PiotrGUZIKUstkaM30273
276PiotrBauchmannNIEZNANEM50-59262
277DanielBONDARENKOSŁUPSKM-30262
278JakubBOŃKOWSKIDĘBSKONN261
279KrzysztofDziadekKOSZALINNN262
280ŁukaszFEDORCZAKKONIKOWOM30261
281DariuszHOFMANNIEZNANEM40261
282SebastianKaletaKoszalinNN261
283RafałKAMIONKASZCZECINNN261
284TOMASZKURDYŚNIEZNANEM20261
285JuriiMAZURNIEZNANEM50261
286JakubPietrzakOkonekM20261
287EugeniuszPIOTROWSKIŚWIDWINNN262
288AdamPLUTO-PRONDZINSKINIEZNANEM30-39261
289MirosławPROŚNIEWSKIGRYFICEM40263
290PiotrRodewaldNNNN261
291MACIEJROSADZIŃSKIDębnoM40261
292DavidZIOJŁAPoznańNN261
293MarianOSTROWSKIZŁOCIENIECM70252
294PawełPIŁCZYŃSKIWIDZINOM30252
295MichałSokółSianówNN252
296KrzysztofSzkopekSzczecinekM60253
297WaldemarBielickiNIEZNANEM30-39241
298MariuszBZDZIKOTNIEZNANENIEZNANE241
299GrzegorzDUDABUKÓWKAM45241
300TomaszJAŁOŃSKISŁAWNOM40241
301DawidJenczakSzczecinekM40241
302AdamJÓŹWIKSŁAWNOM-30241
303MarekNIEDŹWIEDZKIŁOBEZNN241
304EugeniuszORLIKOWSKIGDYNIAM75241
305PawełPiłatNIEZNANENN241
306AndreysROZAS-RZEPECKILUBLINNN241
307MateuszSADOWSKIŁOBEZNN241
308PawełSiminskiUjścieM40241
309KacperSTANKIEWICZNIEZNANEM20241
310RobertSTUBIEDANIEZNANENN242
311WiktorŚliwińskiNNNN241
312DanielWilkKrzyżNN241
313JACEKSTYMABrojceM40232
314AndrzejCzajaŁĘCZYCEM-60222
315MaciejCZAJKASŁUPSKM-18221
316RafałGRZEGORCZYKKOSZALINNN221
317MariuszHELTŚWINOUJŚCIEM30221
318RomanKOCHANOWSKIBIAŁOGARDNN221
319PrzemysławKulczyckiNIEZNANENN221
320JacekMICHALAKSZCZECINM60221
321RobertMILTKOSZCZECINM30221
322MirosławMŁYNAREKPATEREKM-30221
323KamilOLEKSIUKTrzebieleNN221
324PiotrPRZYSIWEKKINGSTONM50221
325PiotrRODZIEWICZGRABOWONN221
326AndrzejRYBICKIMALECHOWOM40221
327TOMASZSOSNOWSKIKoszalinM30221
328DawidSTANISŁAWSKINIEZNANEM30-39221
329KrzysztofTrębskiNNNN221
330MarcinUraKoszalinNN221
331DawidWASYLEWOPARZNONN221
332ANDRZEJWOJNACHNIEZNANEM50221
333KonradZachajczukCzłuchówM30221
334BartoszBabireckiKoszalinNN212
335PiotrPĘKAŁAKOSZALINM-50212
336AdamRZESZUTEKUstkaM30212
337JacekCIEKLIŃSKIKARLINONN201
338MaciejGórkaNIEZNANEM16-19201
339AdrianIdzikSławno/ brakNN201
340RomanJARZYNASTARGARDNN202
341MateuszKnitterNIEZNANENN201
342AndrzejMarszałekOkonekM40201
343PawełMAZURSKIGRYFICEM-30202
344DariuszNOWAKNIEZNANENN201
345MarekPAŻĄTKA LIPIŃSKINIEZNANEM40-49201
346MARIUSZPILAWKAPobierowoM40201
347KamilPIOTRZKOWSKI-ŻOŁNOWSKITORUŃM-18201
348GrzegorzPOMALEJKOŁOBEZNN201
349WojciechStaszakNNNN201
350ZygmuntSUCHANOWSKILotyńNN202
351DamianTUSZYŃSKIGRABOWONN201
352SławomirWIKTOROWICZNIEZNANEM50201
353DawidWITKOWSKISŁAWNOM30201
354RafałWolskiCzarneM20201
355JAKUBGUGULSKIPłotyM20192
356BartoszSzymankiewiczSIANÓWM50183
357AndrzejWyrwiczKOSZALINNN183
358PiotrSKLENARSKIKoszalinNN172
359HubertBabireckiNIEZNANENN161
360PatrykBASTONKOSZALINNN161
361OskarCZUPANIEZNANEM16-29161
362DariuszDOROBIAŁAKOSZALINM-40162
363ŁukaszGiżyckiNIEZNANEM30-39161
364JakubGRUDZIEŃSZCZECINNN161
365DariuszHAMULAKBIAŁOGARDNN162
366SławekHarasimowiczGoleniówNN161
367PawełJaskółka-StaniszLotyńM30161
368KonradKARDAŚNIEZNANEM40161
369SzymonKowalewskiNieznaneNN161
370PiotrKozickiNIEZNANENN162
371SławomirKROCZYŃSKIKołobrzegNN161
372ZdzisławKWAŚNIAKSŁUPSKM65162
373AndrzejŁuczakOkonekM50161
374MarcinOWCZARZBIAŁOGARDNN162
375RADOSŁAWPERGANDEKoszalinM30161
376MateuszROGALSKIKOSZALINM18162
377PiotrRZEPKOWSKISTARGARDNN161
378OskarSKUMIAŁNNNN161
379LeszekWERAKSOSZCZECINM50161
380JanWIŚNIEWSKIŚWIDWINNN161
381MateuszWOJTKIEWICZNIEZNANENN161
382JanZWOLIŃSKIWIERCISZEWOM55162
383SebastianANTKOWIAKKOSZALINNN151
384SebastianBADURANIEZNANEM20151
385KrzysztofBARTNIKNIEZNANENIEZNANE151
386SławomirCIBORSKIKOŁOBRZEGM-50151
387AdrianJakubczykRadawnicaM30151
388MichalKarnowskiNIEZNANENN151
389DariuszKLOCSŁUPSKM40151
390PiotrKONIECZNYUstkaM50152
391BartoszKONIECZNYUstkaM16152
392KonradKopkiewiczLotyńM40151
393ValeriiKULPINGOLENIÓWM-30151
394MichałŁuczkoNIEZNANEM20-29151
395PrzemysławMADEJSKIKOŁOBRZEGM30151
396MARIUSZMAKOWSKIStargardM30151
397AlanMalinowskiNNNN151
398JarosławNARKUNBiałogardNN151
399MarcinPachulskiPoliceNN151
400AdrianPASTWAGorzówM30153
401BłażejRODENIEZNANEM16-29151
402ŁukaszSochaKawczeNN151
403RafałWAŁDOCHWałczNN151
404KrzysztofWILCZEWSKISŁAWNOM-40151
405AdrianWOJNIUSZNIEZNANEM40151
406JakubWYCZOŁEKŁOBEZNN151
407AdamBIEDRZYCKINIEZNANENN141
408MichałBIELIŃSKIKOSZALINNN141
409ZbigniewBUDZIAKNNNN141
410ŁukaszCIOSEKUstkaNN143
411MateuszGERKEKOŁOBRZEGM-30141
412RafałHryniewiczSzczecinekM40141
413RafałKAFLIKGRABOWONN141
414MarekKARÓLEWSKIINOWROCŁAWM70141
415MaciejKOŃCZAKNIEZNANEM30-39141
416KrzysztofKOZARKOSZALINM40141
417StanisławPasiszKujankiM30141
418OskarSKUMIAŁNIEZNANEM40141
419GrzegorzSobkowiczNNNN141
420SzymonSOBOŃNIEZNANENN141
421MaciejTYSZKASŁAWNOM40141
422PawelZACHURASucha BeskidzkaM16141
423ŁukaszBAGIŃSKINNNN131
424ŁukaszBIELIŃSKIGRZYBOWOM-40131
425TomaszCHORĄŻEWSKISIECHNICEM-40131
426HenrykCHUDYSŁAWSKOM70131
427BartoszFEIFERWOLSZTYNM30131
428RadosławGrzeszczakSzczecinNN131
429HubertKOŁACZEKTURÓWM-30131
430MarcinKrukTKKF Koszalin mastersNN131
431KarolLosińskiGłomskM20131
432MATEUSZMATYŚNIAKNIEZNANEM30131
433PawełMIKSZAŚWIDWINNN131
434MariuszMLECZKONIEZNANENN131
435ZbigniewMURAWSKISzczecinNN131
436MariuszNAREWSKINIEZNANEM50-59131
437MateuszProcakBińczeM30131
438PawełSZCZERBATYŚWINOUJŚCIEM-40131
439MateuszWARDĘGABARWICENN131
440PrzemysławWEGNERNNM40132
441WojtekWNUCZYŃSKIGRABOWONN131
442PiotrWOJTAŚNIEZNANENN131
443JakubWYRZYKOWSKINIEZNANEM20131
444DariuszBUCZKONIEZNANEM30-39121
445MaciejGrondysNNNN121
446KrzysztofJUSZCZAKKOSZALINM70122
447PATRYKKIERASIŃSKINowogardM30121
448JAKUBKOTOWICZGorzówM40121
449AdamKowalskiKamień KrajeńskiM20121
450BartekMadejNIEZNANENN121
451MateuszMakowskiLegionowoNN121
452AdamPIETRZYKOWSKINIEZNANENN121
453KONRADPłonkaGRABOWONN121
454OskarROŻYCKIGRABOWONN121
455JanuszSKOWYRSKIKOSZALINM60122
456ŁukaszSobczykKołobrzegNN121
457PiotrSTACHOWIAKKOŁOBRZEGM-40121
458RyszardTRZEBIŃSKIEłkNN121
459JonatanWYPORKIEWICZSIANÓWM18121
460BARTŁOMIEJZABIELSKINIEZNANEM30121
461PIOTRMORGIEWICZGryficeM60112
462ArturBrudłoNNNN101
463MAREKCICHOCKICzerwonaM30101
464KonradDroździńskiSzczecinNN101
465DariuszGRZESIAKGOŚCINONN101
466MariuszHINCMiastkoNN101
467PIOTRJUDKIEWICZWOLINM50101
468StanisławKRYCZKANIEZNANEM50-59101
469MirosławKRZYSZTOFIKNĘTKOWONN101
470KamilŁABĘCKINNNN101
471SławomirŁuczejkoSzczecinekM60101
472KrzysztofNAZOREKŻAROWOM-40101
473AndrzejNiciakNIEZNANEM30-39101
474MarcinNOGAGRABOWONN101
475KazimierzOKONEKGORZÓW WLKP.M75101
476GrzegorzOLSZAKKOSZALINM-50101
477MarcelPałubińskiNIEZNANENN101
478JanuszPOCHRANOWICZNIEZNANENN101
479ArkadiuszSCHULTEKPOZNAŃM-50101
480TomaszSikoraSianówNN102
481DominikSTRZELCZYKNIEZNANENN101
482MarcinSZUBERTRUSOWONN101
483KrzysztofTOMKOWSKIBIAŁY BÓRM35101
484KrzysztofDZIADCZYKNIEZNANEM60+91
485JakubGIERSZEWKIGRABOWONN91
486AdamGospodarczykKoszalinNN91
487DariuszHamulakNIEZNANENN91
488PrzemysławHOPEKoszalinNN91
489DariuszIWANIECSIERAKOWOM5091
490KajetanJękotNIEZNANENN91
491ARTURKRUSZEWSKIGostyńM4091
492PatrykKULETAGRYFICENN91
493MarcinŁAZOWSKISZCZECINM4091
494TomaszMARKIEWICZZDUŃSKA91
495RobertMuchaDrezdenkoNN91
496SzymonNiemiroJastrowieM4091
497RyszardOSOBNIAKKOSZALINM6591
498MateuszPIOTROWSKISŁUPSKM-3092
499HubertSierackiSzczecinekM4091
500JakubSŁOMIŃSKIGDAŃSKM-3091
501PawełSobolewskiNNNN91
502MateuszSzczepańskiNIEZNANEM20-2991
503MateuszŚPIĄCZKAPoznańNN91
504AndrzejWASILEWSKINIEZNANENIEZNANE91
505ZachariaszCichosKaliszNN81
506JacekDIDŁUCHPOBŁOCIENN81
507KacperDURYSGRABOWONN81
508MichalFrydrychNIEZNANEM40-4982
509MateuszHARASYMNNNN81
510JarosławKłosNIEZNANENN81
511GrzegorzKołodziejczakTurowoM5081
512ŁUKASZKURCZAKNIEZNANEM3081
513JanekKURKULPAŁÓWKOM-1881
514SławomirKUŻAJPIŁAM6081
515JacekLEWANDOWSKISTARY BOREKM-5081
516EmiliuszMAZURDARŁOWOM4581
517PiotrMinkoNNNN81
518BartłomiejOCHWATKOŁOBRZEGM-3081
519SebastianPawlikChwiramM4081
520StanisławPEKRULNIEZNANENIEZNANE81
521KRZYSZTOFPOKRZYWIŃSKIPoliceM6081
522IhorSUROVTSOVNIEZNANEM3081
523RobertWRÓTNIAKNIEZNANENN81
524KacperBORYSBiałogardNN71
525JanBrzezińskiNNNN71
526RobertBrzezińskiNIEZNANEM30-3971
527JakubBRZOSTEKGRABOWONN71
528DAMIANGORSZKASZCZECINM2071
529MaciejJAWORSKIPIŁAM4071
530GRZEGORZKACZANOWSKINIEZNANEM3071
531PiotrKŁOSOWSKIŚWIDWINNN71
532MichałKobiałkaLotyńM4071
533PawełKOCZOROWSKIUstkaM4071
534SzymonKoniecznyChoszcznoNN71
535DawidKOPCZAKNNNN71
536PiotrKOZDRASŁAWNOM-3071
537JerzyLAJTERPIŁAM7571
538PiotrOrłowskiZłotówM2071
539PawełORŁOWSKISIANÓWNN71
540MarcelPALUBIŃSKISIANÓWM-1871
541ŁukaszPOLAKNIEZNANENIEZNANE71
542ŁukaszRAPSIEWICZKARLINOM-4072
543KrzysztofSOBIERAJSKINIEZNANEM30-3971
544WojciechTOMASIKNIEZNANENN71
545PawełURBAŃSKIBIAŁOGARDM-3071
546MarekWSZEDYBYLCHOSZCZNONN71
547PawełBRZOZOWSKINIEZNANEM40-4961
548AdamBUBEŁAPOZNAŃNN61
549AdamBUTOWICZSZCZECINEKNN61
550KacperGĄSIORTARNOWSKIE GÓRYM-1861
551WojciechGONTARZDARŁOWOM3061
552RafałKalińskiNIEZNANENN61
553MarcinKORNAŚLASKÓWKAM4561
554AdamKrukowskiDrzonowoNN61
555MARIUSZKURCZAKNIEZNANEM3061
556AleksanderŁACHSucha BeskidzkaM1661
557AndrzejMACIEJEWSKIGRABOWONN61
558MaksymilianMARCZUKBARWINOM1861
559MichałMERKSzczecinekNN61
560KrzysztofNAGÓREKNNNN61
561GrzegorzNAWODZIŃSKIŚWIDWINNN61
562MariuszPawłowskiNIEZNANEM40-4962
563MaciejREIMUSNIEZNANENIEZNANE61
564SzymonSkoczylasOkonekM2061
565DanielSzemisKościerzynaM3061
566FilipTomaszewiczNNNN61
567BartłomiejTurekNIEZNANENN61
568PrzemekWOŁOWIECNIEZNANENN61
569MaciejZiemińskiKoszalinNN61
570KrzysztofBIEDRZYCKINIEZNANEM5051
571AdrianBoguckiNIEZNANENN51
572MateuszCHOJNACKINNM3051
573JakubDEMBOWYGWIAZDOWOM-1851
574JaroslawDeptaKoszalinNN51
575RobertDerdaŚWINOUJŚCIENN51
576AndrzejJASIANOWSKINIEZNANENN51
577DariuszKOSIŃSKIDRAWSKONN51
578JakubKOWALIKKOSZALINM-3051
579DamianKOWALSKISTARY KRAKÓWM3051
580MichalKOZAŁOBEZNN51
581WaldemarKOZŁOWIECKIKOSZALINM7551
582MarekLipiński PażątkaNNNN51
583GrzegorzŁAWERNIEZNANEM50-5951
584PiotrMAŁEKBARWICENN51
585BartoszMAZURKARWIANYM-4051
586SEBASTIANMUSIAŁKołobrzegM4051
587TomaszPIOTRKOWSKINNNN51
588MaciejPRZYDACZPolanówNN51
589PiotrRadzikowskiZłotówM5051
590JacekROGALASIANÓWM-5052
591PatrykSzpuraOkonekM3051
592PiotrTROŚNIAKNIEZNANENN51
593BartoszTUCKINNNN51
594ArturWięsekNIEZNANENN51
595TomaszBLUMASŁUPSKM-4041
596DAREKBOGUCKIGryficeM4041
597MarcelFIJAŁKOWSKIGrzmiącaNN41
598MarcinGAWEŁKOSZALINNN41
599MarekGrabowskiZłotówM6041
600MarcinKałkaRawiczNN41
601BARTOSZKANIEWICZNIEZNANEM3041
602ZbigniewKatryczNNNN41
603PrzemysławKraczkowskiKoszalinNN41
604KrzysztofKREPSZTULBiałogardNN41
605DawidLESZCZYŃSKINIEZNANEM30-3941
606KrzysztofMAŁODOBRYŁOBEZNN41
607BartoszMŁYNARCZYKŚWIERZNOM-3041
608MarcinORGANKAWĘGORZYNOM4041
609TomaszSIMLATŚWIDWINNN41
610JakubSTANISZEWSKIŁOBEZNN41
611KrzysztofŚMIGIELSKIDARŁOWOM5041
612KrzysztofWOJCIECHOWSKIPOLICENN42
613KamilZIELIŃSKINIEZNANENN41
614RobertBURDANIEZNANEM5032
615KrystianCichańskiMiędzybłocieM5031
616JacekDĄBRZALSKINIEZNANENN31
617SzymonDolatowskiNIEZNANEM30-3931
618ZygmuntDRACZYŃSKIKASZTANOWENN31
619MarekGAŁGAŃSKIBUDZISTOWOM1631
620MateuszHARASYMIWIĘCINM-1831
621RadosławKoczwaraNNNN31
622MikołajMACIEJSKISZCZECINNN31
623KacperMajchrzakNIEZNANENN31
624KrzysztofMAKUCHCzaplinekNN31
625PawełMAŁKOWSKIGRYFICENN31
626BogusławMEISSNERŚWIDWINNN31
627MIROSŁAWNAWROCKIGryficeM4031
628MarcinPALUSZEKKOSZALINNN31
629WiesławPIŁATNNNN31
630JacekRatajczakKałądekNN31
631BartoszRudykŚcinawaNN31
632MichałSKOMOROWSKINNM4031
633MirosławSkotowskiPiłaM4031
634MariuszSTIEFELNIEZNANEM30-3931
635JACEKSTYMABrojceM4031
636AdamWrońskiSianówNN31
637DANIELZAWADZKINIEZNANEM3031
638KrzysztofZGUDNIEZNANEM3031
639MAREKBOJKONIEZNANEM5021
640ŁukaszBRZÓZKAPOŁCZYN-ZDRÓJNN21
641PatrykDEPKAChełmnoM3021
SzymonFIDOSDRAWNOM-1521
643TadeuszFILIPÓWLĘBORKM7521
644MarekFranzkowskiNIEZNANENN21
645RobertGALICKIBOBOLICEM4521
646KarolHABIAKGRZYBOWOM-4021
647ŁukaszIGNACZAKDarłowoNN21
648MarekJakubowskiPniewoM4021
649RafałKANIOWSKINNM4022
650SebastianKOSIEDOWSKINNNN21
651ŁukaszLebowskiNIEZNANENN21
652KacperMAJCHRZAKSIANÓWM1821
653TomaszMALOTTKINIEZNANENN21
654DawidPIGŁOWSKIGORZÓWNN21
655HenrykSkoczylasOkonekM5021
656KacperSMAGOWSKINIEZNANENN22
657ŁukaszSYNORADZKINIEZNANEM40-4921
658JacekSZABUNIAŁOBEZNN21
659DawidSZCZERBANIEZNANENN21
660RomanSZKUDLAREKGRABOWONN21
661SławomirTutaWieleńNN21
662PawełWięckoUstronie MorskieNN21
663KacperWŁODARSKITARNÓWM1621
664MarcinDUDZICZBIAŁOGARDM-4011
665ZbigniewEckertNNNN11
666PiotrGAJLEWICZSZCZECINM-4011
667KRZYSZTOFGALICKINIEZNANEM3011
668ŁukaszGolińskiŚwidwinNN11
669SławomirGOŹLIŃSKIKOŁOBRZEGNN11
670MarcinGRUDZIŃSKINIEZNANEM3511
671DanielHarasymNIEZNANENN11
RafałKOLIŃSKISIANÓWM4011
673JanKOSSIANÓWM-5011
674MariuszKOŚCIELSKIRUMIAM6011
675ŁukaszMENDYKANIEZNANEM4011
676Grzegorz GrothORŁOWICZLĘBORKM-5011
677JulianPAPROTAGRABOWONN11
678ŁukaszPIOTROWICZKOSZALINNN11
679MichałRedmannPiłaM4011
680PatrykROGOZIŃSKINNNN11
681ArturRutkowskiNIEZNANEM60+11
682MaciejSOWAZŁOCIENIECNN11
683EdmundSOWIŃSKIPŁOCKM80+11
684GrzegorzSuder-MaksymowiczKoszalinNN11
685FeliksSuder-MaksymowiczNIEZNANENN11
686DariuszZmudaChojniceM6011

Punktacja

Z każdego biegu zaliczanego do RUNkingu punkty zbiera 30 najszybszych biegaczy oraz 30 najszybszych biegaczek (W pięciu pierwszych sezonach było to 10 kobiet, w szóstym i siódmym było to 20 kobiet).

Runking wymyślił i od samego początku do dnia dzisiejszego prowadzi Artur Rutkowski.  Na koniec sezonu nagradzani są najlepsi zawodnicy całego cyklu. Zawsze 
nalepsze dzisiątki kobiet i mężczyzn.

Natomiast wszystkie informacje zamieszcza na portalu sportowiec.info. Od pierwszego biegu zaliczanego do klasyfikacji minęło już ponad 7 lat.

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami związanymi z RUNkingiem!

Dziesiątego każdego miesiąca otrzymasz najnowsze informacje o nadchodzących zawodach, a także wyniki klasyfikacji indywidualnej i drużynowej.

Dodatkowo, czekają na Ciebie ciekawostki związane z regionalnymi biegami.

Nasz newsletter pomoże Ci być zawsze o krok do przodu! Dołącz teraz i nie przegap żadnej okazji na zdobywanie punktów w RUNking-u.

ZAPISZ SIĘ

PIERWSZY BIEG 27.12.2025

PIERWSZY BIEG 27.12.2025

RUNKING DRUŻYNOWY

więcej info niebawem

Informacje o RUNkingu

Tabela wszechczasów panie

Tabela wszechczasów panowie

Galeria Sław

2025: Konstiantyn Pyschniak, Alicja Wosztyl
2024: Kamil Orzechowski, Agnieszka Konkel
2023: Miłosz Szkołuda, Karolina Chorąży
2022: Łukasz Hubert, Małgorzata Krzewińska

Biegi 9 sezon-u RUNking-u

27.12.2025Koszalin bieg sylwestrowy 
14.03.2026Białogard bieg Walentynkowy 5 KM
01.03.2026Kołobrzeg 5
07.03.2026Świdwin ULTRA KOCIOŁ NOWOŚĆ
21.03.2026Kolobrzeg kołobrzeska 15-nastka
18.04.2026Koszalin Bieg Górski 5 km
18.04.2026Koszalin Bieg Górski 10 km
26.04.2026Szczecinek Bieg Uliczny 
01.05.2026Sianowska Dziesiątka 1/5
03.05.2026Darłowo bieg Króla Eryka
16.05.2026Szczecinecka 5
17.05.2026Kołobrzeg półmaraton 
23.05.2026Koszalin Bieg Wenedów
23.05.2026Sławno Bieg Świecow
31.05.2026Świdwin Dycha Nad Rega
14.06.2026Karlino Bieg Papieski 
21.06.2026Gryfice Gryf Run
21.06.2026Ustka – Grand Prix 10 km
18.07.2026Sianowska 5 2/5
01.08.2026Bieg Po Plaży Łazy 3/5
09.08.2026Ustka – Grand Prix 10 km
22.08.2026Malechowo Bieg Bez Spiny 
29.08.2026Okonek 5km
29.08.2026Okonek 10km
02.09.2026Koszalin  – Letnia Mila Biegowa
05.09.2026Sianowska 5 4/5
09.09.2026Koszalin Mistrzostwa na 5000m
12.09.2026Szczecinecka 15
16.09.2026Koszalin  – Letnia Mila Biegowa
19.09.2026Białogard Bieg Wieczorny 5 km
19.09.2026Białogard Bieg Wieczorny 10 km
19.09.2026Białogard Bieg Wieczorny 15 km
19.09.2026Ustka – Grand Prix 10 km
20.09.2026Trzebiatowska 10
26.09.2026Łobez Bieg Wilka Łobez 5 km
26.09.2026Łobez Bieg Wilka 10 km
26.09.2026Kołobrzeg 10
26.09.2026Kołobrzeg maraton 
03.10.2026Pobierowo Run
18.10.202627. Miastko Bukowa Dycha
06.12.2026Sianowska 5 5/5

Uwaga! Mogą zajść zmiany. O wszystkich zmianach będziemy informować na początku każdego miesiąca